GalantWeb

Legnum VR-4 na prodej

Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
Kdyby mel nekdo zajem . Znam to auto a jezdil jsem s nim neni spatny ale chce si s nim pohrat  : http://www.ebay.de/itm/Mitsubishi-Legnum-VR-4-TwinTurbo-BiTurbo-2-5-V6-Galant-Evolution-TYPE-S-/110743311072?pt=Automobile&hash=item19c8d0d2e0
« Poslední změna: 15.09.2011 - 00:02:54 od zexell »


michal95

  • Host
Je za dobrý peníz .... je 100 % v pořádku? myslím motor elektronika podvozek atd.


Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
Jezdil jsem s nim kdyz ho mel jeste minulej majitel a byl v poradku . Jen se divim ze ho ten dotycnej jeste neprihlasil.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jezdil jsem s nim kdyz ho mel jeste minulej majitel a byl v poradku . Jen se divim ze ho ten dotycnej jeste neprihlasil.

 a jde to přihlásit pravý...? nebo si myslel v GB...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
V nemecku neni problem prihlasit auto z pravostranym rizenim.pokud mas coc papiry tak v podstate pedelas jen svetla a dodelas mlhovku vzadu na naklapeni si nechas udelat vijimku a hura na technickou a pokud coc nemas tak staci kdyz nekoho zkontaktujes kdo ma tkzv. datenblatt a nebo stejny prihlaseny auto. Okopirujes technicak aby pantata na technicke mel neco ke srovnani a hotovo . Tecnicka 150 EUR a mas auto na znackach.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
pokud ale nepředěláš řízení,pak už to neprodáš :mellow:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
V nemecku neni problem prihlasit auto z pravostranym rizenim.pokud mas coc papiry tak v podstate pedelas jen svetla a dodelas mlhovku vzadu na naklapeni si nechas udelat vijimku a hura na technickou a pokud coc nemas tak staci kdyz nekoho zkontaktujes kdo ma tkzv. datenblatt a nebo stejny prihlaseny auto. Okopirujes technicak aby pantata na technicke mel neco ke srovnani a hotovo . Tecnicka 150 EUR a mas auto na znackach.

no dobrá a co s tím pak na německech číslech....??
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

když bydlíš v německu, tak jezdíš kam chceš :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
když bydlíš v německu, tak jezdíš kam chceš :)

 no to sem pochopil a co když to chci dovézt do cz ... s tím toho asi moc nenadělám co...? Neříkám že to plánuju jen sem zvědavej...
Jedině to na někoho v něm. registrovat a platit ručení a jprostě jezdit ... jenže takovejch lidí co by to na sebe napsaly moc asi nebude....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline morfes

jsem teď dlouhodobě v Belgii a tady jezdí pravostranejch docela dost...ale ještě víc americkejch aut tu jezdí. Tady by se kenrymu líbilo :D
nicméně asi tady taky nemají žádný problém s přihlášením volantu napravo. To prostě jenom ten náš kocourkov musí všechno komplikovat :-/ takovejch případů by se našlo x z normálního života, kdy nás doma celkem omezují a tady to nikdo neřeší...hmmm asi emigruju z čech :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

v cz to nepřihlásíš. Jsou jisté vyjímky jako pro osoby , které měly pobyt v GB delší než půl roku, ale ty ho stejně nemůžou dál prodat.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jsem teď dlouhodobě v Belgii a tady jezdí pravostranejch docela dost...ale ještě víc americkejch aut tu jezdí. Tady by se kenrymu líbilo :D
nicméně asi tady taky nemají žádný problém s přihlášením volantu napravo. To prostě jenom ten náš kocourkov musí všechno komplikovat :-/ takovejch případů by se našlo x z normálního života, kdy nás doma celkem omezují a tady to nikdo neřeší...hmmm asi emigruju z čech :D

v utery pojedu kolem (do přístavu calais a ve čtvrte asi zpátky) tak na Tebe hoooknu...  :-D ...) co naděláš prostě blbákov tady v cz no.... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Zdoter

Ale priznejte si to,ze kdyby slo vsechno u nas jednodusse tak by to ztratilo to spravny kouzlo .. uz by nebylo na co nadavat, nemuseli by jsme se rozcilovat, nemuselo by se mlatit hlavou o zed nad problemy s urady ... co by pak chudak kenry delal??? PS:pocital jste uz nekdo kolikrat uz kenry pouzil tenhle smajlik??  ](-:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ale priznejte si to,ze kdyby slo vsechno u nas jednodusse tak by to ztratilo to spravny kouzlo .. uz by nebylo na co nadavat, nemuseli by jsme se rozcilovat, nemuselo by se mlatit hlavou o zed nad problemy s urady ... co by pak chudak kenry delal??? PS:pocital jste uz nekdo kolikrat uz kenry pouzil tenhle smajlik??  ](-:

sis na mě nějak zased....ono s úřadama radši nepřijít do styku ... když už tak jen písemnýho....to bohatě stačí....a co se týká smajlíkůů... nerej nádhero.... ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Zdoter

sis na mě nějak zased....
nezased,ale na Tebe se da nadherne reagovat :D zvlast kdyz mi tu vzdycky mlati mraky smajliku do zdi tak mi to neda :D  :angel:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe ty stránky polskýho galantklubu jsou občas zajímavý.Tady zrovna řeší nějaký falešný Legnum  bez turba, ale snad originál a snad to někdo prodával dokonce v čechách! Snad pod označením ST-R.
http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=56220&postdays=0&postorder=asc&start=15


Offline Drak

ST25 nebo ST-R jsou 4x4, ale nemají aktivní diferáky, AYC a další kurvítka, bud je to 2,5 V6 a nebo 1,8 GDI
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Taky zajímavá kombinace :mellow:2,5 4x4 by se mi líbil.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Taky zajímavá kombinace :mellow:2,5 4x4 by se mi líbil.
ale jelo by to znatelně hůř


Offline Trewor

ale jelo by to znatelně hůř
Ale třeba mě by to bylo buřt...
rychlejší 4x4 kombíky prostě miluju.
Neřešit koruny tak zkončim s kombinací EVO wagon + LR Discovery V8 3.9i

Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4