GalantWeb

Žralok V6

Offline Pepe

Hadička k tempomatu nemá vplyv na sání vzduchu . Pocitově to mohlo být , že jsi delší dobu v Galantu nejel .   :angel:   Podíval bych se ještě na ostatní hadičky , ty jsou ukončené v sání a tudy už by vnikal falešný luft - ale to by motor asi poznal , že bere něco navíc a házel by chybu .
« Poslední změna: 03.04.2017 - 10:16:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ok,no zatím to chybu nehází.Asi bych musel najet víc km.
Na Sanderu pro změnu překousala hadičku ke stěračům a 1 kabel ke svíčce,ale tenhle týden jde Sandero už z garáže do pryč,tak to neřeším.Jeep a Fokus jí zatím nechutná. :-D


Offline Drak

tohle ani chybu nehodí, jen ti nepujde tempomat
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

TVL kuny zas... ještě že máš dostatečnej vozovej park :laugh:
Mě do aut lezou naštěstí jen myši a u galiho mi lezou až do filtrboxu takže tam je pak nasr... Což jsem ocenil včera při praní filtru...blee.
Všechny je postříkej sprejem proti kunám ať neskončíš jak kolega kterýmu od prokousaných kabelů shořela Toyota.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
OK,prostříkám,já čekal,že kuny žerou auto jenom v zimě a ne na jaře.Moje foto po rychloopravě.

Koupil jsem tohle,snad to pomůže.
https://www.plasic-odpuzovac-kun.cz/odpuzovace-kun-do-objektu-2/3d-prostorovy-ultrazvukovy-odpuzovac-dosah-1700-m3/
« Poslední změna: 07.04.2017 - 12:47:45 od Rob »