GalantWeb

FTO

Offline elkappi

Zůstane tak jak je. Jen bych chtěl více informací o voze na wikki píšou že jich v téhle konfiguraci bylo vyrobeno pouze 11 kusů ale těžko říct. Jsem jen rád že už je moje a můžu na něm začít dělat.
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Nevíte nikdo prosím kde zjistím kód barvy. Pyrenejská černá. Vím že se dává štítek na kapotu. Ale co z toho je barva
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Tohle je servisní štítek , barva tam není v tom rozsypaném čaji . :-D Zkus podle kodu a čísla karoserie
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

na tomto štítku barvu nenajdeš, je to spíš servisní štítek kdy a jaký hodnoty se mají měnit. Barva je na štítku s číslem podvozku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Mám hned to první to vím ale to asi na objednání nestačí R08
Galant navždy a FTO


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61

Offline elkappi

Napadá nikoho proč se mi střihlo pero na klice? Naštěstí šlo zřejmě jen na půl auto jede jen řemenice stojí (servo klima altík) nejdou
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Gumový silentblok v řemenici je stržený .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96


Offline Sir Dag

6a13 ma remenici dotazenou sroubem a hlavne je cela z kovu.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline grafik

moc stím neblbni at nedopadneš jak já myslel jsem že mi píská řemen a jednoho dne bum rozlítla se


Offline Pepe

Je to samé i na 6a13?
Podle katalogu je to MD316782   PULLEY,CRANKSHAFT, tedy stejná .
Ne , není celokovová , všechny jsou dělené a na silentbloku .
 https://www.automobilovedily24.cz/oen/md316782?gadw=1&gclid=EAIaIQobChMIycDuq6GL4QIVV-h3Ch0BqwpbEAAYAiAAEgKxB_D_BwE
« Poslední změna: 18.03.2019 - 13:43:21 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

 :o tý jo......jsem netušil..Ok tak zas o něco chytřejší mno...  :roll:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

Po dlouhé době zpět, mám pár nových věcí. Povolil se mi šroub na klice, stříhl se klínek. Koupil sem rozvody svíčky (na každou hlavu jiné). Díky Pepemu se mi dnes povedlo nastrojit alespoň částečně.
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Zdar všem po dlouhé době jsem zpět  :mellow: Fotky ze srazu FTO cca nikdy v létě
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

A teď fotky nikde na jižní spojce u dílny a umě ve stodole. Ne vždy se všem poštěstí  ](-: . Takže jsem se toho ujal. Na volant jsem dostal nabídku 2000 kdyby chtěl nikdo přihodit nechám ho vyšší nabídce. Bohužel v autě je pouze obyčejná 6a12 takže to nebudu zachraňovat.
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206