GalantWeb

Místo pro rozebraní auta

Offline Werewolf66

Jelikoz mám své auto rád, udělal jsem na něm spoustu práce ale nevypada úplně k světu a trosku mě to sere. Tak mě napadlo z něměc přitahnout jestě jedno na plechařinu ( blatníky, nárazník, obě přední dveře a nějaký drobnosti ) a přeskládat to. Ale není místo...Tak jestli někdo nemá místo, kde by to šlo spáchat. Ale zas otázka co s tím zbytkem, zůstane motor,převodovka a celej podvozek.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

Bud se dohodneš z nějakým z místních "sběratelů" :D
nebo když ten zbytek necháš stát na ulici, tak časem zmizí sám. Případně v Praze ti ho po měsíci odvezou do šrotu jako vrak když nebude mít značky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

tak to je vyresena likvidace :) ale kde to spachat. Ja ani doma nemam prostor, už ted resim kam strčim ARO :(
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Trewor

Tohle je důvod proč koukám po domečku s dílnou, garáží či ideálně stodolou a dostatkem místa na ustájení několika vraků.
Ale jak je to rozumně daleko od Prahy tak jsou to hrozný dardy i za barabizny na spadnutí.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

Kdyby to nestálo takovou dardu , už jsem bydlel mimo Prahu . ^_^  Místo psaní jsi měl ten kombík přivézt a pak řešit další .
« Poslední změna: 08.02.2017 - 11:39:56 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

ja nejsem takove strelec :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 Jinak to ale nepřehodíš .  Budeš na Zličíně a k Dagovi to není tak daleko , a nebyl by to 1. vůz na rozebrání . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

no vidis to, Dag :D....se ho zeptam :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tos mě skoro předběhl. Zrovna na tenhle kus koukám už docela dlouho, byl původně od srpna za 16tis., ale až teď spadl s cenou.

Zrovna včera jsem psal Dagovi i s odkazem :D, aby vzal podval a dojel pro něj, že to zatáhnu. Jestli chceš, můžeme do toho jít. Napiš mi SZ, domluvíme se


Offline Pepe

 :-D :-D  se poperete o přední nárazník  :-D :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Aha, o to mi jde především.

Dag psal "...ale to je dvou litr, a kombi. Jen abys věděl..."

Já na to " v podstatě chci jen předek - nárazník, masku, prahy a možná nějaký drobnosti. Zbytek mi je fuk... "

Tak to je nap**u :(


Offline Sir Dag

přivalíme to v pátek ke mě? nebo v sobotu? nebo v něděli..tady je místa :D :D

Akorád to musí někdo celé zacálovat.. :D Tak mi zavolejte..zapínam founy
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Nemam číslo...

Ale zacálování není problém. Nabereš mě po cestě v Plzni a můžem vyrazit kdykoli. Na to si vemu i volno v práci, pokud by to bylo nutné. Záleží jak se bude hodit tobě čas a místo...

Hlavně aby dal vědět Werevolf, co všechno chce...

Ale co se tohohle týče, mám to prejetý krz. Požitelný jsou tyhle

http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Mitsubishi-Mitsubishi-Galant-2,0-16V/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:17700_10_,frn:1996,ful:petrol/pg:vipcar/238809049.html

http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Mitsubishi-Galant-GDI-AUTOMATIK-KLIMATRONIC/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:17700_10_,frn:1996,ful:petrol/pg:vipcar/238453120.html

http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Mitsubishi-Mitsubishi-Galant-VIII-2.5-V6/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:17700_10_,frn:1996,ful:petrol/pg:vipcar/238710645.html


Vše za podobný prachy, jen ten první tam vysí už půl roku a tak šel s cenou dolů :D zrovna jsem si říkal, jak se na mě usmálo štěstí a ono to nakonec bude blbé...
« Poslední změna: 08.02.2017 - 18:59:07 od FattalError »


Offline Pepe

 No prosím , na automat převodovku máme hned  zákazníka .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Prostory nejsou problem :-) Zahrada velká a už jeden vrak tam stojí :-)


Offline Pepe

Máš automat převodovku ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Ten stříbrnej co je u Berlína, automat... Mě je jedno z kterýho to co potřebuju vyberu. Vzdáleností to takovej rozdíl není a pokud by to bylo třeba, tak proč ne.

Kdože to chce automat?


Offline Pepe

 Podle posledních zjištění - Žeano.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356