GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Sir Dag

Tohle mě dneska sundalo :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Jak dlouho asi pojede auto bez oleje? :D
https://www.youtube.com/watch?v=CfipRXooCTM
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

To mi připomnělo příběh chlapíka kterej si vyzvedl dodávku akorát když mechoš vypustil olej a šel pro novej. Ale tomu se dovolali než ujel někam dál a po dolití oleje prej drandila vesele dál.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 To já vím o jednom Galantu , který s olejem udělal na ložích dost pěknou paseku. :undecided:
« Poslední změna: 08.02.2017 - 18:59:27 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

já vím o modrém galantíkovi..co s ním páníček jezdil téměř bez oleje nekolik tisíc kilometrů :D
Pak ho dolili a autí se začlo vztekat :D Prej, to neznam co to je..to nechci  :evil:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

to je brutus..kdo má facebook tak ať se jukne..krásná inženýrská práce. Co takhle nechat udělat galíka :D

https://www.facebook.com/MPowerNation/videos/1427881237246305/
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Tohle může sloužit jako kopyto pro výrobu plasťáků .   Pěkná práce ,neboli - co naprogramuješ, CNC zpracuje- na youtube je toho dost .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

jsi mi připoměl ty kovové modely galanta a legnuma..už ho scháním nějaký ten pátek..tehdy byl na nějakém českém portále ve výprodeji..700kč kus..na ebay jsou vr-4 a chtěj za ně 2500 kč minimum :(
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

*mezitim v autobazaru*

Tak pane, tady máme krásnou Octavii, najeto 80 000km,plna servisni historie a po duchodci pane. Ten si ji hyckal a opatroval, nikdy ji neboural. :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!



Offline Pepe

 Mne zas dostalo tohle : mišiklub /spacestar : Tak vahou vzduchu to dost mozna nebylo. Po dalsich cca 2tis km mam uz docela problem. Motor v malych otackach pod plynem vynechava. Rozklepe se jak ratlik. Zkusil jsem jinou vahu a uplne stejne. Docetl jsem se, ze tohle delaji svicky/civky/kabely k nim. Chybove kody P170 na zacatku. Ted P301,P135. Na diagnostice mi rekli, ze mam nevhodne svicky a je potreba koupit specialni za 1400, k tomu vymenit kabely s manzetami ke svickam a take civky s civkovymi manzetami, protoze mi prosakuje olej a manzety jsou rozleptane. Bratru za 7000kc. Hezky jsem podekoval, za expertizu dal za ni 300kc a dily objednal za 1/3 ceny! S trochou stesti vymenim jen svicky za 400. (Dal jsem tam nejake Iridiove pred 10tis km a mam pocit, ze jedna ma elektrodu pryc takze opet klasiku NGK).

Více na: http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema/motor-nedrzi-volnobeh-vaha-vzduchu-158603?select=160462#message160462
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Zajímalo vás proč mají někdy okna takové ty černé hrany které přechází v tečky a pak úplně zmizí..když se tak zamyslím tak opravdu fakt nevím proč tam jsou..
no teď už vím :)
Jinak je tam i video jak se čelní sklo vyrábí..pěkné

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/proc-maji-auta-na-okrajich-skel-cerne-tecky-nejsou-tu-jen-pro-paradu/
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

inženýring v praxi a život sám :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Mna dnes pobavilo toto  :D :D :D


Offline Sir Dag

Krásné videjko o Mitsubishi spacestar myslim..už nepomatuji typ :D
Zkrátka máme držáky
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/jak-tezke-je-zabit-stare-mitsubishi-za-sest-tisic-kc-jizdou-v-drsnem-terenu/
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

bohužel :(
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

tak dneska padnul poslední kus...teď jenom uklidit ten bordel tady :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Mirku sundej pro mě z toho ještě zadní horní levý rameno prosím.
Já ho mam trefený šutrem a v tom místě prorezlo
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

to vim..taky ho tu mam někde schovaný...ale z tohoto..ee..tady to bylo v takovym stavu. že po ráně kladivem se zlomily.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue