GalantWeb

Hodiny na přistrojovou desku : koupím

Offline schejn

Ahoj nemáte někdo hodiny na přístrojovou desku do Galanta žraloka 1999 ? Koupím mě přestali fungovat ,někdy se rozvítí ale to je naprd .
Děkuji za přečtení  Schejn. :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Vyndáš je a proletuješ cínem 4 hlavní kontakty a měly by zas makat,je to tu někde v sekci.Je to další nemoc našich aut.


Offline schejn


Offline Pepe

Asi tak :
« Poslední změna: 19.11.2017 - 14:33:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline schejn

Díky no zkusím to už je mám vyndané tak snad to neposeru  :roll:


Offline schejn

Tak kolegové ,rozebral jsem a prohřál a proletoval ,ale výsledek stejný .Jen takový postřeh ,nemohlo by to být v této koncovce ?Když jsem s tahal za drátky tak se hodiny rozsvítily , má někdo nějakej nápad co má dělat aby to šlo ? Ta koncovka asi rozebrat nepůjde ,nebo ?

« Poslední změna: 22.11.2017 - 19:53:23 od schejn »


Offline Pepe

 Zkusil jsi napojit hodiny na konektor bez krabice ?   Všechny konektory jdou rozebrat a kontakty - piny vyndat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

jde to vyresit danim uplne noveho konektoru.
Taky jsem to tak vyresil  :-D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jak dostat kontakty ven  https://www.ozvr4.com/threads/removing-pins-from-ecu-loom-plug.15563/

Tak jsem si rozebral hodiny , které leží v šuplíku a odkaz na přeletování spoje konektoru , poukazuje na to , co popisuješ - zahýbal jsem kabelovým svazkem a hodiny se rozběhli . Třeba do parku , nebo jinam ,ale podstatné je , že konec toho spoje je na tištěném spoji a nutno jej opravit přeletováním . Co se týká kabeláže , nevěřím tomu , že by byl některý z vodičů volný nebo zkorodovaný . Návod jak opravit nebo vyndat piny z konektoru tady je .
« Poslední změna: 23.11.2017 - 21:52:49 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline schejn

Tak hotovo opraveno ,znovu jsem to přeletoval a tentokrát pořádně a dokapnul jsem ještě cínem a hodiny zdá se frčí .Děkuji vám moc za rady přátelé..