GalantWeb

K: rozdelovac, cievka v rozdelovaci

Host · 5 · 2238

otam85

  • Host
ahojte,

mam problemy s autom a mechanik mi povedal, ze musim zohnat a kupit cievku v rozdelovaci, alebo cely rozdelovac na Galant 2.0, 1997..viete mi prosim poradit kde to kupim? resp. ak by sa u niekoho naslo nieco taketo poslite mi kludne spravu a dohodneme sa..

dakujem


Offline Drak

hele nevím kam tvuj mechanik koukal, ale 2.0 z 97 nemá rozdělovač ani cívku. Má dvě zapalovací civky přímo na svíčkách 1 a 3 válce. Ke svíčkám ve válci 2 a 4 vedou kabely od zapalovací cívek. Válce 2+3 a 1+4 vždy hažou jiskru spolu i když nemají co zapálit.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

ahojte,

mam problemy s autom a mechanik mi povedal, ze musim zohnat a kupit cievku v rozdelovaci, alebo cely rozdelovac na Galant 2.0, 1997..viete mi prosim poradit kde to kupim? resp. ak by sa u niekoho naslo nieco taketo poslite mi kludne spravu a dohodneme sa..

dakujem
A co ti tam nefunguje ? Z jakého důvodu hledá rozdělovač ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jindřišák

Možná má kulaťáka z 97, už jsem pár kulaťáků s tímhle rokem viděl. Pokud je to tak , tak rozdělovač pasuje i z mitsubishi spacestar nebo wagon, ted nevím kterej to je, akorát se to musí nějak popřehazovat a upravit. Jinak bych ti ještě mohl nabídnout kámošova celého kulaťáka na ND, má motor po GO, ale samotnej rozdělovač asi neprodá.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

Výhodou by bylo napsat VIN a podle něj hledat díly . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001