GalantWeb

Čelní náraz do sloupu + oprava po něhodě


Offline BlackJack


Offline BlackJack

Tak jsem pokročil ... Jelikož už měsíc stojím, rozhodnul jsem se udělat parádu do interiéru a potáhnul jsem středový panel carbon fólií. Výsledek je docela slušný a kvalitní.
Nové čelo mám již usazené a připevněné, zítra mě čeká CO2 střílečka  :-D
Nárazník je svařený ale šrámy po nehodě se neztratily. Buď seženu nárazník druhý nebo stávající opravím a použiju ho.
Kapota je vyrovnaná, aby se s tím dalo nouzově přejet. Stávající opravovat nebudu, seženu druhou.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ten panel je fakt povedenej, mě ze začátku štval ten dřevěnej dekor, ale už jsem si na něj zvykl.


Offline Pepe

 Kapota je druhovýroba - Taivan - a má jednu nevýhodu . Na čumáku jí chybí 20 cm široký pás dvojky plechu proti promáčknutí .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Klucíí, tak už jsem v plné parádě. Sehnal jsem kapotu a stejný přední nárazník v barvě vozu. Hledal jsem, až jsem našel. Mé hledání skončilo nakonec u pana Grosse z Moravského Krumlova, kterému bych chtěl poděkovat. Byl mi schopen auto přivézt až z Rakouska ! Je to člověk, který má asi značku Mitsubishi pod palcem, mnoho znalostí a zkušeností s japonskými auty.

Na Galanty u něj sežene mnoho dílů, včetně nárazníků po faceliftu, mřížky, mlhovky, světla ... plechařinu, disky, motory.

viz .. http://www.grosscar.cz
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63