GalantWeb

Offline Galantvojto

 Ahojte, mám otázku,ked si pálim gumy na Mitsubishi Galant r.v. 98,tak sa mi vysvieti kontorlka ABS. A potom nefunguje ABS. Brzdit viem,ale bez ABS. Diky za poradu.


Offline Drak

jestli to dělá jen při protíčení kola, tak jsi zašel za hranici, kdy ecu od ABS vyhodnotí stav jako ře je auto v pohybu a od čidel nedostává potřebná data....prakticky se ti točí jen jedno kolo.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Správne . ZAtihnutá ručna a predok pretáča........Zadne kolesa stojá a predné idu. Vtedy ecu vyhodnoti ako chybne niektore čidlo. . Ináč burnout....... :lipsread: nechápem význam tochto "sportu"
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já taky pálil přední gumy protože na další sezónu 3mm schovávat nehodlám. Jenže při pak jsem zjistil že ty zadní jsou pěkně poskákaný od brždění
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
já taky pálil přední gumy protože na další sezónu 3mm schovávat nehodlám. Jenže při pak jsem zjistil že ty zadní jsou pěkně poskákaný od brždění
jáj radouši dakujeeeeem. Si my vysvetlil na čo je to dobré. Popri gumách trápiť motor,spojku ,ložiská....atd´  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :D :D :D nebolo by lepšie ich rovno hodiť preč ? Ale za ten smrad to stojíé že ?  :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
za ten smrad to stojí :D
Radouš