GalantWeb

vrzání při zatáčení

Offline angell

Zdar lidi, včera mi začalo něco zrzat u předních kol ale vrže to jen pokud se rozjíždím a nad 50km/h už to nedělá. Stačí trochu natočit volant na jakoukoli stranu a už to vrže. Zkoušel jsem to najít ale jediný co jsem zjistil tak že mi mírně vrže pružina u pp kola ale to slyšet do kabiny nejde. Můžete mi někdo poradit co s tím? Nerad bych vyhazoval peníze v servisu jen za nějakou ptákovinu.Díky za každej názor.


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202

Offline Alik

jo o sou cepy taky sem to resil...nejdriv mazanim pomoci injekcni strikacky........a nakoce ten cel vylit za jizdy............. :angry:a to netlouk.............takz e doporucuju vymenit...... jedno spodni rameno vyjde na 2750.........(je to to rovny)
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
2750.... to byl Nipparts? jinak ceny se obvykle pohybují níž. Já vždy kupoval straline a bez problému.


well

  • Host
bez to vymenit, cep se ti ebe, to mne taky needavno u pp, mazani vyresi jenom vrzani a ne zavadu podle mne
Abys nahodou neskoncil takhle jako nasa blondie  :worried: ale stat se to muze kazdemu


Offline Alik

2750.... to byl Nipparts? jinak ceny se obvykle pohybují níž. Já vždy kupoval straline a bez problému.



starline bych nechtel ani zadara......Nipparts taky nevydrzi..tohle byl origos.............od mychaka


jo tohle foto mi neco pripomina...taky se mi to stalo
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
asi nějaký prokletí galantů  -_-  tohle znám i od mitsupaji a svavry.


well

  • Host
no na pp kole je vzdy asi vacsia zataz ako na lp, na pravej strane je i vice dier na cestach asi  :(


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Bohuzel prokleti to je, takze radsi vymenit, jeste ze se to neurvalo treba na dalnici...
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline angell

díky za rady ale zjistil jsem že to nedělaly čepy ale kloub řízení protože je prasklá manžeta a dostal se tam bordel.Raději jse s tím jel do servisu a tam mi to zpravili. Ale jinak moc dík alespon vím na co se časem připravit.


Offline Fido

Ahoj, hele mel jsem stejny problem, zkontroloval vsechny ramena,klouby,ulozeni... a nakonec jsem otevrel kapotu na gumovy veneček tlumice nalil hodne oleje a tocil tim prostrednim sroubem tak ze se tocil cely pist tlumice a prestalo to temer uplne vrzat :laugh:


Offline angell

tak jsem dopadl tak jak jsem nechtěl.po cestě z práce se mi dneska utrhl čep na tom rovným rameni a na odtahovku jsme to dostávaly asi 2 hodiny.tet uz stojí v opravně.akorad se to stalo na lp kole.naštěstí to bylo asi ve 40km/h takže kromě poloosy a dost sedřeného pláště nic. a kolik stojí to celé rameno?
« Poslední změna: 10.10.2008 - 19:15:51 od angell »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak to jsi 4tý případ co znám. obvykle to odnese ještě blatník, takže máš ještě štěstí v neštěstí....
jinak nipparts je cena +-2500 já kupoval i obyč starline v autokelly za cca 1800 a taky spokojenost.



Offline angell

mohhl by mi někdo prosím napsat jaký jsou tam veškerý ramena a čepy včetně nějakých rozumných cen?chci jich raději ještě pár vyměnit.Dík


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ahojte.Mám taký malý-možno velký problém :mellow: ako sa ochladilo,začalo mi pri zatáčaní niečo vrzgať vyzera to tak na gumove škrípanie,možu to byť tie uloženia tlmičou,alebo to može byť aj ten spodný čap ?  :worried:Vrzga len ked postoji vonka na zime ked je v garaži je vše ok ......... Za radu dík čauko
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, na galantech - na 7G a 8G máš přední nápravu s 3 ramenama - nahoře je ve tvaru U, cena cca 2200,- , dole máš rovný přední - 2800 s vedením na tlumič a zadní do L (hokejka) to je nejdražší - kolem 3000,-.
Být tebou, tak se na starline vyprdnu, a dam tam origo Mitsubishi díl. Ani nipparts ani starline mi nevydrželi dýl jak rok.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!