GalantWeb

Imobilizer

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Nemate nekdo zkuset s imobilizerem od fa. Autowatch?Byl asi montovanej dodatecne a funguje tak, ze je na klicich takova mala krabicka a do urcity vzdalenosti(klice jsou v zapalovani) to automaticky odblokuje. Bohuzel se mi tedka stalo, ze mi auto pri jizde samo chciplo a tvlao 20 sekund nez se to znova napojilo a slo nastarovat.Asi ho budu muset vyhodit, protoze tohle samovolny chcipnuti neni teda vubec dobry..Diky za radu.
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Popis zavady: Mam imobilizer, na klicich je takova krabicka a tou se to aktivuje, nikam se nic nestrkas, staci byt v dosahu cca 1 m. Funguje to tak, ze prijdes k autu, das klicek do zapalovani a normalne startujes. Kontrolni dioda prestane blikat. Kdyz to krabicku sundam, tak se mi po otoceni klicku nerozviti ani jedna kontrolka a starter ani netoci.... Ted se mi deje, ze mi motor samovolne chcipne pri jizde, vsechno ostatni funguje, radio hraje svetla sviti...Kdyz se pokousim nastartovat tak to jenom toci a toci, dioda neblika. Kdyz vyndam klicky ze zapalovani a dam na 10  s pryc a dostatecne daleko, tak dioda zacne blikat, jako ze je auto zase "chraneno" a pak normalne nastartuju.Tohle prece nemuze bejt nic jinyho nez chyba imobilizeru ne? Mate nejaky tip na imobilizer do galanta?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha