GalantWeb

Zpoplatnění členství

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Myslím že na filtr mrtvých duší by stačilo, že pokud se nepřihlásá alespoň jednou za rok, bude mu registrace vymazána. Něco jinýho je přispívat na běh webu. Připadá mi lepší, za polatek mít nějaké další výhody. S obyčejnou registrací by měl člen jen omezená práva na webu.
pokud spoplatníme samotné členství, tak to spoustu nových odradí


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
No to máš pravdu....a určitě to nemá odradit nové členy. Ale zase co navrhuješ jako výhody? A taky mi jde o to zamotivovat lidi třeba na srazy. Když jsme dělali ten první, tak se přihlásilo asi 30 lidí a pak nás tam bylo 5,5. A to jsme jeli přes půl republiky....a jám mám srazy rád :D ....No ale od toho je tahle diskuze, abychom něco vymysleli. Taky si myslím, že by to měl být nějaký symbolický poplatek. Já sám za sebe si představuju něco mezi 100 - 300 korunami ročně. Ale nemyslím si, že by měl být někdo kdo nechce platit nějak omezen. Ten web je od toho podělit se a pomoci. Docela by se mi nelíbilo tady mít nějakou šikovnou a důležitou informaci, schovanou za hláškou - zapla
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Marek78

  • Host
Třeba by stačilo se na začátku každýho srazu složit - a


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Drak platí provoz webu.....ale ten nápad, že by Drak platil Úplně fšechno.....to nezní špatně :hehe:  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Drak

Ja za nikoho nic neplatím na srazech :-) Teda když se nezačne panáčkovat :-)
Za CD se platí a v saekci "ke stažení" jsou jen volně dostupné informace získane zadarmo. To co je na CD se v teto sekci "ke stažení" nebude. Bylo by to nefér vůči těm, co si za to zaplatili a zabbrat cca 250 Mb na placeným místě je celkem luxus. Zaplatil jsem dobrovolně jen doménu a webhosting. Tyto stránky jsou hlavně kvuli tomu , aby si lidi pomáhali. Ze službama zadarmo jsou špatné zkušenosti a na začátku roku se to projevilo smazaním celé domény.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Drak platí provoz webu.....ale ten nápad, že by Drak platil Úplně fšechno.....to nezní špatně :hehe:
sem pro a
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

Citovat
Drak platí provoz webu.....ale ten nápad, že by Drak platil Úplně fšechno.....to nezní špatně :hehe:
No jasně, všem koupím nová auta. :hehe:  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Citovat
Drak platí provoz webu.....ale ten nápad, že by Drak platil Úplně fšechno.....to nezní špatně :hehe:
No jasně, všem koupím nová auta. :hehe:
já už se složil v neděli teď jste na řadě vy  :hehe:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline BAD

Citovat
Citovat
Citovat
Drak platí provoz webu.....ale ten nápad, že by Drak platil Úplně fšechno.....to nezní špatně :hehe:
No jasně, všem koupím nová auta. :hehe:
já už se složil v neděli teď jste na řadě vy  :hehe:
bych spíš potřeboval nový moto kdybys teda moh...
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
tak jsem nad tím přemejšlel a napadla mě ještě jedna možnost.....něco jako dobrovolný příspěvek.....já jsem myslel něco na ty srazy, kdybysme něco uškudlili, tak si třeba můžem někde zaplatit motokáry, nebo bych si mohl půčit nějakej aparát(plazmu, projektor, zvuk) - prostě aby to k něčemu vypadalo, a né to platit všechno najednou....ono stačí takovej výlet co stojí na benzínu....takhle jsem to myslel...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Je pravda, ze jsem zatim nedorazil ani na jeden sraz (i kdyz snaha byla), ale bohuzel to byly vzdycky objektivni duvody. To ovsem neznamena, ze bych s s vama konecne rad nesrazil. Co se tyka toho placeni, tak treba 300 rocne fakt nic neni, ale taky se obavam, ze by to dost lidi odradilo. Nehlede na to ze si nedokazu predstavit jak vymyslet nejakou vyhodu pro platici cleny oproti neplaticim.

P.S. Kdyby se zde vyskytl RNDr. Svavra CSc nebo snad doc. ing. MiDr Drak nebo jiny expert, drive nez na mitsubishiclub.cz, odskocte si tam prosim a zkuste mi poradit ohledne toho tachmetru. Diky Diky Diky.
Kdyby jste nevedeli co jeto za tidul MiDr, tak to je Micibusi dochtor  :D  
« Poslední změna: 06.04.2005 - 19:10:54 od geo »
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
sejít se a dát peníze do pytlíčku zase není příspěvek na web.
Z toho budou mít v první řadě prospěch ti, kdo se dostavili. Nehledě na to, že co tam dáme zase prokalíme. Z toho bude mít Drak prdlajs (krom bolavý hlavy) :hehe:

Co takhle mít potom u jména "člen VIP"?


Guest

  • Host
Citovat
Co takhle mít potom u jména "člen VIP"?
No tomu rikam "vyhoda", tim bys neplaticim clenum fakt vytrel zrak  :D   :lol:  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
mnom, lehko se vysmívá, těžko se přemýšlí ;)  


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
mnom, lehko se vysmívá, těžko se přemýšlí ;)
oops. to bylo ode me, zapomnel jsem se prihlasit.
To nebyl vysmech - nenasel jsem ironickeho smajlika  ;)  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
asi to stejně dopadne tak, že na web přispějě kdo bude chtít, pro sebe aby měl dobrý pocit. Tahle stránka je pro pomoc a na  nějaké smysluplné výhody jsem nepřišel


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
asi to stejně dopadne tak, že na web přispějě kdo bude chtít, pro sebe aby měl dobrý pocit. Tahle stránka je pro pomoc a na  nějaké smysluplné výhody jsem nepřišel
Asi jo, at si Drak nachysta pikslicku na chechtaky jako maj v kostele za dverma a dobrovolnici budou prispivat  :D (samozrejme klidne neco taky prihodim)

A nebo nejak zpoplatnit ty rady a porady. Ja osobne klidne nekomu poslu treba pul sta, kdyz mi pomuze s nejakym problemem a navrhne mi reseni ktere me prijde treba na pet stovek, misto abych vyplazl pet tisic v micibusi  :)

I kdyz ted jsem si to po sobe precetl a koukam ze je to stejna kravina jako ironie "clen V.I.P." /ironie  ;)  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Tak už jsme to s Drakem vyřešili. Doufám, že se vám to bude líbit....
« Poslední změna: 06.04.2005 - 22:55:38 od svavra »
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Yakuza

  • Host
Vím že jsem tu novej a jak jsem do komentáře "na titl jak jsem zvyklej doma" možná ani né oprávněně ale popravdě .. a


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
ty komentáře jsou tam od toho ;)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China