GalantWeb

BLOG

Anketa

Uvítali by jste možnost mít vlastní "BLOG"?

ANO
12 (63.2%)
NE
7 (36.8%)

Celkem hlasovalo: 17

Offline Drak

Uvítali by jste možnost mít vlastní "BLOG"?

A teď co to je BLOG.

Blog je snadná možnost, jak vytvořit internetové stránky. Blog může být čímkoliv, co chcete:
internetový deník,
magazín
zápisník myšlenek a názorů
firemní věstník
místo pro oznamování novinek
nebo cokoliv jiného
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no já myslim, že třeba pro nějaké vzkazy a tak by to nebylo špatný...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No a jak by se to praktikovalo? Jako to bych si ty stránky musel napsat sám v html nebo javě? Jinak to není špatnej nápad...


Offline Drak

No asi bych stvořil nějake šablony na výběr. Jinak by si to každý mohl v HTML upravyt k obrazu svému.
 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Zkuste si do vyhledávače dát slovo BLOG , at víte jak to pracuje.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Nevím, ale myslím, že spousta lidí o tom nemá páru a stačí jim forum. Na vzkazy a podobně by mohla být třeba návštěvní kniha. A ten kdo skutečně využije možnosti blogu si ho zřídí sám. Je spousta již hotových systémů. Jen si vybrat.  -_-  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Drak

No původně jsem to zamýšlel jako, že by si každý mohl založit něco jako "pracovní denník" o svém autě, kde by si mohl ukládat třeba fotky, zapisovat kde co koupil atd.  

Ze svého pohledu to nevidím tak složité, ale některým by HTML mohlo zamotat hlavu.

No uvidím, jak se k tomu zdejší komunita postaví :)

Nad návštěvní knihou zapřemýšlím.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Asi ji mám zamotanou už te
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Klidně to udělej... jako ten pracovní deník to není špatný, bylo by to zajímavý... a kdo by chtěl, tak by si to nějak udělal. Tak když se ti chce...  B)
 


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Možná by přišla vhod taková elektronická Servisní knížka. Papírová je sice pěkná, ale tady by se dalo udělat více podrobností. Já mám najetejch skoro 300 000 a servisku už mám plnou. Tak by si to tu každý "snad poctivě" psal a měl by přehled o Údržbě. Navíc by šlo nastavit upozornění, třeba jako na novou PM, které by upozornilo třeba na výměnu oleje, rozvoďáku a podobně. Osobně myslím, že tohle by byl větší přínos. Co vy na to?  :D  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Drak

No to není zrovna dvakrát jednoduché  ;)  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Ale za to skvělé. Stálo by zapřemýšlet. Asi by se dal použít plugin Blogu a trochu ho poupravit. Nejspíš to bude v php.  :hehe:  V redakčních systémech se to většinou dá řešit. Jestli budu moct tak pomůžu.  :)
Možná by bylo dobré změnit anketu. Ohledně elektronické servisní knížce. :P  
« Poslední změna: 06.01.2006 - 08:22:28 od Galant_4x4 »
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline marsec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
Taky jsem nejdrive hlasoval pro NE a az potom si precetl diskuzi, ale napad s elektronickou servisni knizkou je opravdu dobrej, kazdopadne Draku sis na sebe neco usil... :]]
'92 Mitsubishi Galant Dynamic 4
'91 Toyota Supra MKIII turbo


Offline Drak

Citovat
Taky jsem nejdrive hlasoval pro NE a az potom si precetl diskuzi, ale napad s elektronickou servisni knizkou je opravdu dobrej, kazdopadne Draku sis na sebe neco usil... :]]
Už to mám těsně před dokončením v testovací verzi. No budou změny :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Citovat
Taky jsem nejdrive hlasoval pro NE a az potom si precetl diskuzi, ale napad s elektronickou servisni knizkou je opravdu dobrej, kazdopadne Draku sis na sebe neco usil... :]]
Už to mám těsně před dokončením v testovací verzi. No budou změny :-)
A JéJE TAK TO SME V HáJI DOUFáM
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
Hlavně si hoši na sobotu nezapomeňtezajistit nějaký dobrovolný hasiče jistě si rádi udělaj cvičení  :P  


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Citovat
Hlavně si hoši na sobotu nezapomeňtezajistit nějaký dobrovolný hasiče jistě si rádi udělaj cvičení  :P
To jsem byl zase já bez přihlášení. :confused:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw