GalantWeb

Ložiska

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no právě že i když sem jel s kamarádem tak taky se mu zdálo že to jde z levé strany....


a celkově, nejradši bych se toho krámu zbavil  :mad: a vzal něco jiného (samo že od mišíchuší...) jenže za galoše dostanu tak 5000 ale co za to koupím jiného že? a 15 000 mi nikdo za něj asi nedá i když motor je v parádním stavu  :'(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
týjo tak těch 1500 je dobrá cena, to jsem si tak představoval jako ideální cenu ^_^ díky za tip....

ještě tedy jak přesně zjistím které ložisko hučí????

díky....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
jedině vůlí nebo poslechem. Neznám jiný způsob. Nebo vyměň obě
Radouš


Offline johny11

Pokud zatáčíš do leva,tak se ti zatěžuje pravé kolo,pokud zatáčíš do prava,zatěžuje se ti levé kolo.To znamená,že vždy hučí kolo,které je zatížené.Dá se to poznat,při zvednutí auta roztočit kolo a poslouchat.Měl bys to cítit v ruce.Ale nedřív bych zkusil zahýbat kolem na zvedáku.Ne do strany,ale chytit kolo jednou rukou nahoře,druhou dole,jako když ho chceš vyndat.
Můj názor.....


Offline ada4

Pokud je ložisko před smrtí, dá se to poznat i na heveru - zvednout a točit rukou s kolem. Většinou pěkně chroupe a občas je tam i vůle při lomcování s celým kolem ;)
Mimochodem, informace o kvalitě levných ložisek: před 2ma lety jsem na zadním kole měnil ložisko za nový z Polska, výrobce neznámý, cena 1000,- (ložisko včetně příruby). O víkendu jsem ho měnil znova, hučelo jak v úle a pěkně v něm chroupe. Vydrželo asi 30.000 km, což mi vzhledem k ceně, stavu našich silnic a mému jízdnímu stylu přijde celkem v pohodě.
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Aurvang

Ahoj,  to SKF a koyo ložiska jsou to stejné jo?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206