GalantWeb

Automatická teleskopická anténa

Offline Cyberbob

  • MITSUBISHI GALANT 2500ccm; V6; 24V; sport
  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Takže jsem zainvestoval a koupil origo nahradní prut, jenže teď nevím, jak ho vyměnit... Bylo mi řečeno, že mám nechat antenu yapojenou, zapnout radio, nechat ji točit až se sama zastavi a potom nasadit prut. Jenže... po zapnutí se točí, pak zastaví, chci nasadit prut, ale po vzpnutí rádia ani klíčku se nic neděje (nezajíždí). Je možné, že pozná že v sobě nemá ten ozubený plastový pás ? Po vysunutí zkouším ten ozubený pás jen strčit do té díry, kam má zajíždět. Napadlo mne, že bych rozdělal antenu a nasadil ten pás přímo na tu ozubenou cívku...


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, ja bych si odstrojil v kufru tapec. Nechal antenu vyjet, vyndal bych ji z podbehu, nasadil ten vytazenej prut do osazeni - na tu ozubenou cívku. Zapojil volne v kufru, nechal bych to zajet a pak ji vratil do podbehu.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Cyberbob

  • MITSUBISHI GALANT 2500ccm; V6; 24V; sport
  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Takže nakonec se povedlo. Ale dosti zvláštním způsobem. Anténu jsem vykuchal z blatníku, připojil ke konektoru, zajimavé bylo to, že anténa se točila tak dlouho, že by vysunula 10 prutů a potom se zastavila. Potom jsem zastčil prut i s ozubeným pásem, vypnul rádio a... nic ! Teď přichází ten správný postup, po zapnutí rádia se anténa otáčí a po chvilce k tomuto otáčení přibude slabé klepání, v tuto chvíli jsem dost brutální silou zarazil ozubený pás do mechanismu a ejhle... mechanismus se se zabzučením zastavil a po vypnutí rádia, plynule navinul celý prut ! POVEDLO SE ! Takže pro vás, co to budete zkoušet, přeji hodně štěstí.