GalantWeb

Palubní počítadlo

Drak · 619 · 161119

Offline Filda223

tak ja prave doufam ze to nainstaluju s prestavbou  :angel: jinac se na to taky z vysoka ... (sprosté slovo)
I´m way to exhausted.


Offline Werewolf66

trochu jsem se nudil, tak jsem zkoušel dát oled displej přímo do budíků. Vše se vejde a místa je dost. jen dořeším uchycení konektoru a nechám si natisknout novou folii na budíky s větším otvorem. S bílým OLED to bude i dobře vypadat.

Draku, hele kdo tyhle folie tiskne?, ja bych si nechal pretisknout dva vymboly
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

když mu napíšeš co přesně chceš, tak ti folii natiskne a pošle http://moman.pl/
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

parada, a mas s nim zkusenosti?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

Mám od něj nabídku ale ještě jsem to po půl roce nestih objednat. Nějak není čas :-D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

a ty jsi mu nejak scenoval tu puvodni a kreslil jsi co by jsi rad?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

mam naskenovaný folie z VR4 a chtěl jsem po něm kontrolku zadních mlhovek a upravit vyřez pro displej a změnit stupnici do 260. Myslím, že za novou komplet folii chtěl cca 50 eček.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

jasny, hele, nemas nekde poruce folii z klasickejch optronu? ja sem bez sceneru
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

mam folii z 2.5, tu mužu naskenovat a poslat, jen řekni v jakým formátu a rozlišení.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

ve formatu a rozliseni co vyhovuje polakum :D, ja to asi prozenu photokramem, a upravim co budu chtit
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

A jelikož mám za sebou výměnu palubovky, při níž se musel vyndat i palubní počítač, což byl velkej voser (za kterej si můžu samozřejmě sám, pač sem to strašně zprasil, tak jsem se rozhodl zjednat nápravu. Nyní stačí jen vytáhnout polochej příhodní kabel a je to, Tlačítka,piezobzučák a napájení jsem předrátoval taky na ten plochej kabel. Ted sem spokojený :)






Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Nebo jinak- dostat přívodní konektor mimo krabici hodin , stačilo by použít nové nožové konektory na plochý kabel a říznout jej . Bylo by to bez letování . :D :undecided: :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

v mem pripade se pajeni nevyhnes, ja si beru z hodin i napajeni a po plochaci bezi i tlacitka co jsou v hodina a piezo.....mam to slozity mno :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!



Offline Pepe

 Nejlepší bude  Dane , když si vyjmeš hodiny z druhého auta - rozeber je a zjistíš jak velký display tam můžeš dát . Vím jen , že já tam mám 2,5" .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

3.2 tam bez větší úpravy tvaru místa pro hodiny nedáš, aby byl celý display viditelný
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Tak to je škoda, ten je z těch 3 nejhezčí  :(


Offline Pepe

Počet impulzů na jednu otáčku kola je 5  a tomu odpovídá VSS 0,3971 8)


Pro výpočet je -( průměr pneumatiky x 3,14 : 5 ):1000 = VSS
« Poslední změna: 07.11.2021 - 12:05:08 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001