GalantWeb

Jaké Destičky?

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Dají se na mýho Galanta dát tyhle destičky? http://www.mitsubishifara.cz/kelly.php?idkos=14296     nemám abs... Jinak ještě dotaz myslíte že se vyměněnim destiček (dvě jsou na plech) odstraní to že mi přibržďujou pořád? Kolo je rozpálený jak kamna...
« Poslední změna: 02.06.2006 - 17:17:33 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a zkoušel jsi, jestli se ti pohybují destičky v brzdiči "volně"?  


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
ufff, a to se jako zkouší jak? jsou naražený na kotouči...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

Jestli jsou destičky volné poznáš tak, že odklopíš brzdový třmen a destičky by měli jít lehce vyndat, žádný páčení apd. Pokud to jde volně. tak zavada byde v pístku brzdiče. Je buď zarezlí nebo jinak znehodnocen a špatně se vrací zpět. Proto to stále přibržďuje.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Co se týká přesného rozměru destiček, tak se koukni přímo na www.autokelly.cz  tam si najdeš přesně odpovídající destičky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Nedoporucuji kombinace brembo kotouce a icer desticky. Brzdi to dobre, ale piska to a desticky hodne spinej kola...
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
B) jeste jedna rada,kdyztak rekni badovi nebo se zeptej,jeho svara prodava super desticky
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
doteď jsem jezdil na kotoučích a destičkách LUCAS, brzdí to super, nepíská ale šíleně to špiní kola. Destičky mizej před očima, moc toho nenajezdím a musím je každý rok kupovat nový.
Teď jsem skusil destičky ICER, brzdí, nepískají a jak špiní se uvidí


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Mate nejakou zkusenost s destickama ATE? Ktery jsou nejlepsi na puvodni kotouce?
« Poslední změna: 04.06.2006 - 11:00:31 od xor »
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
V Pátek jedu oslavovat asi 100 km odtud takže to potřebuju rychle, teď mi v jedněch autodílech řekli že si mám v pondělí zavolat a že mi je seženou, v tom Autokelly by to bylo super ale na českou poštu nerad spolíhám, vlastně i na ten shop... Snad nebudou v háji ty písty... Moc vám děkuju... Jinak ještě mě ty destičky taky šinily a to docela dost do tejdne byly poklice černý, ale nevim jaký tam byly...
« Poslední změna: 04.06.2006 - 19:14:38 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak v mototechně sem koupil destičky za cca 700.- na galanta 84 - 90 bylo mi to divný že na takový ročníky ale co... po drobnym zbroušení protože nebyly Úplně stejný sem je tam narval a brzdí to... a taky sem dneska koukal v bazaru na toho galanta co mám já a psali tam ročník 84... já myslel že tyhle byly až od roku 88??? taky byl docela slušně prorezlej na to že sou ty blatníky pozinkovaný... jo a jinak to bylo za pět minut dvanáct ta výměna, ty vnitřní na obou kolech brzdili jenom plechem, ale kotouč ještě v poho...
« Poslední změna: 06.06.2006 - 20:40:06 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

Citovat
Tak v mototechně sem koupil destičky za cca 700.- na galanta 84 - 90 bylo mi to divný že na takový ročníky ale co... po drobnym zbroušení protože nebyly Úplně stejný sem je tam narval a brzdí to... a taky sem dneska koukal v bazaru na toho galanta co mám já a psali tam ročník 84... já myslel že tyhle byly až od roku 88??? taky byl docela slušně prorezlej na to že sou ty blatníky pozinkovaný... jo a jinak to bylo za pět minut dvanáct ta výměna, ty vnitřní na obou kolech brzdili jenom plechem, ale kotouč ještě v poho...
byly přesně od 10/87   to v tom bazaru nekdo postavil na jiný papíry
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak sem si to myslel dobře... dík :)
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)