GalantWeb

pokus o krádež...?

Offline ART

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 60
Dnes ráno čekalo na přítelklyni nemilé překvapení, když přišla k myšákovi. Nějaký ***** se nejspíš snažil o krádež. Nevím jesli ho něco vyrušilo či to vzdal, každopádně po něm zůstal totálně zničený zámek u řidiče.
Prý nic jiného zničeno není. Tak mám dotaz co všechno teď bude obnášet výměna? Půjde to snadno a co to bude stát? Zámykání je centralní, GTi rok 1988..
Předem díky.
A pak další dotaz (ten už ale nemá moc smysl) prosím o kontakt na toho kdo má tuto škodu na svědomí: datum a čas trestného činu 14.10.2010 cca od 19:30 do 15.10.2010 cca 06:30. Místo : Praha, Vídeňská.
dříve <PEUGEOT 605> - uspokojivých 190 hp
nyní <MITSUBISHI GALANT 2000GTI> - líných 144 hp
příště <nějaký rychlý osobní vůz>


Offline Drak

jestli nezničil plech na dveřích, tak stačí koupit samotný zámek s plechovým držákem. V zámečnictví si pak můžeš nechat upravit vložku na tvůj klíč abys nemusel tahat dva.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ART

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 60
Takže mám zajít kamoliv kde dělají autoklíče/autozámky? Tam to případně i upraví a nikam už nemusím..ok. Děkuji. A co montáž? Asi sundat tapec a pak si nějak poradit? Já jen jesti na to není potřeba extra nářadí a šikovnost?
dříve <PEUGEOT 605> - uspokojivých 190 hp
nyní <MITSUBISHI GALANT 2000GTI> - líných 144 hp
příště <nějaký rychlý osobní vůz>


Offline Drak

nic extra na to nepotřebuješ, stačí ti šroubovak :)  Jinak sundat tapec a od zámku odpojíš táhlo a celou vložku vyndáš ven. Pokud bude hodně rozlámaná, tak na vrakovišti koupit jinou a nechat si ji přestavět u zámečníka na tvůj klíč.  Nebo jezdit s dvěma klíči. Horší by bylo, kdyby zničil plech na dveřích ve kterém vložka drží. To už je bud na klempíře a nebo sehnat dalkové otvíraní a místo zámku dát jen záslepku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)