GalantWeb

Zdravím

Offline Aleš

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Zdravím Vás,

jsem rád, že jsem našel toto forum. Jsme velkým příznivcem japonských aut a mým novým snem-cílem je Galant modelová řada 98-04.
Je někde možnost najít technický popis auta, popis verzí dle výbavy/motorů?
Viděl jsem, že existuje 4x4, dělá se i s automatickou převodovkou?
Má pozink kastli - nebo je na to už "starej"?

Jsou nějaké uživatelské vychytávky, něco, co jiný auto nemá, nebo proč právě pro to mít Galanta? (příklad - Ford dělá vyhřívaný přední sklo) - vyjma designu - už pro ten stojí umřít  :D

Tak to by zatím stačilo. :P

Díky

PS: Taky mě překvapuje, jak málo se jich prodává.


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Citovat
Zdravím Vás,

jsem rád, že jsem našel toto forum. Jsme velkým příznivcem japonských aut a mým novým snem-cílem je Galant modelová řada 98-04.
Je někde možnost najít technický popis auta, popis verzí dle výbavy/motorů?
Viděl jsem, že existuje 4x4, dělá se i s automatickou převodovkou?
Má pozink kastli - nebo je na to už "starej"?

Jsou nějaké uživatelské vychytávky, něco, co jiný auto nemá, nebo proč právě pro to mít Galanta? (příklad - Ford dělá vyhřívaný přední sklo) - vyjma designu - už pro ten stojí umřít  :D

Tak to by zatím stačilo. :P

Díky

PS: Taky mě překvapuje, jak málo se jich prodává.

 Něco najdeš tady: http://www.esocar.cz/index.php?pid=2&sid=263&uid=291
To co tam nenajdeš ti ochotně poradí majitelé :rolleyes:  Pavel
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline Drak

No zrovna verze 4x4 tohoto modelového existuje jen v jednom provedení které je v evropě nedostupné. 4x4 byla jen ve verzi VR4 s dvakrát přeplňovaným motorem.

Pozinkovanou kastli maj galanti uz od roku cca 86. Spíš dát na to, jestli ojeté auto bylo bourané a jak bylo opravené.

Proč mám galanta já je ta , že má adaptivní podvozek který se dá z místa řidíče nastavit. A to je z roku 92 kdy to moc aut nemělo :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Aleš

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
To Pavel:

díky, to jsem přesně na mysli.

Docela mě překvapuje spotřeba u V6, zdá se mi to málo (kéž by to tak bylo ;) )

Měl jsem Scorpio 2,8 a po městě za 15. Kdyby to bylo alespoň přibližně jak píšou, byl by to asi objekt mého zájmu.


Offline Aleš

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
to Drak:

tak to nedá svítit, čtyřkolka nebude. Jen jsem to někde zahlédl.

Jsou nějaké typické, spíše konstrukční nebo výrobní, potíže?


Offline Drak

no spotřeba je závisla na váze nohy  ;)  Taky dokážou jezdit za dvojnasobek toho co píšou.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Nesmíš si naběhnout jako já!!!!!!! Koupil jsem v podstatě pojíznej vrak. Ale i přesto na to auto nedám dopustit. U mě byla podmínka 4x4, stálej pohon a žádná viskózní spojka. No a jinak....myslim, že je to dobrý auto, pokud dostane to co potřebuje. Spotřeba mě příjemně překvapila, když jsem to měřil, tak cca.10,4 L, při dost těžký noze. Bacha na čepy, ramena, brzdový kotouče, klapání v motoru, řazení dvojky.....a jinak běžná opatrnost při koupi ojetého auta. Galant je fakt dobrej. ;)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
:lol:  :lol:  :lol: STALE TA SAMA PISNICKA KDE UZ JSEM TO JENOM SLYSEL :lol:  :lol:  :lol: ale  je to milacek
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Citovat
No zrovna verze 4x4 tohoto modelového existuje jen v jednom provedení které je v evropě nedostupné. 4x4 byla jen ve verzi VR4 s dvakrát přeplňovaným motorem.

Pozinkovanou kastli maj galanti uz od roku cca 86. Spíš dát na to, jestli ojeté auto bylo bourané a jak bylo opravené.

Proč mám galanta já je ta , že má adaptivní podvozek který se dá z místa řidíče nastavit. A to je z roku 92 kdy to moc aut nemělo :-)
S tim pozinkem me nekdo nejmenovany z jednoho nejmenovaneho Brnenskeho znackoveho servisu tvrdil ze od 97 uz se nepozinkovavaj. - ?


Offline Aleš

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Díky.
Ještě bych se zeptal - neprodělala tahle řada nějakej face-lift? Zdá se mi že některý haubny maj hlubší prolisy a jiný jsou téměř rovný. Nebo se mi to jen opticky zdá na fotkách?


Guest

  • Host
Citovat
Díky.
Ještě bych se zeptal - neprodělala tahle řada nějakej face-lift? Zdá se mi že některý haubny maj hlubší prolisy a jiný jsou téměř rovný. Nebo se mi to jen opticky zdá na fotkách?
Jo, od 98 se montoval 2.4 GDI, a v roce 2000 zmenily blinkry, kapotu, narazniky, svetla(zadni) a maj jiny nazvy(comfort,elegance...).


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Citovat
Citovat
Díky.
Ještě bych se zeptal - neprodělala tahle řada nějakej face-lift? Zdá se mi že některý haubny maj hlubší prolisy a jiný jsou téměř rovný. Nebo se mi to jen opticky zdá na fotkách?
Jo, od 98 se montoval 2.4 GDI, a v roce 2000 zmenily blinkry, kapotu, narazniky, svetla(zadni) a maj jiny nazvy(comfort,elegance...).
TO psat ja...... B)