GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285565

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
U benzínů... vždyť Galant má lepší emise, než úplně nový auta!

No každopádně jsou to starý hajtry, tak se jich lidi zbavujou. Ale na výběr ji zase tolik není, rozhodně jich bylo před rokem minimálně 2x tolik  :(

Koukal jsem i na nějaký jiný auto, co bych si šel koupit po Plzni... Našel jsem akorát wochcáwku f tédéýčku foe, !kombi! , a pak nějaký Toyoty. Zbytek mi přišel ve výběru dost tragickej v daný cenový relaci.


Offline Pepe

  Synovu Octavku , FandaPMJ koupil RS Octavku , Galanty , JEEP-ku - to musím vyhrát a postavit servis . Jinak Petro Canada  O.K.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, s výběrem to bude stále těžší,leda objevit nějakou jinou zemičku,kde ještě maj slušný kousky.
Petrol canada dodává Moparu suroviny a i tak tam musíš dolít aditiva,jinak to nefunguje a po roce zase znova,nechápu jak to v US. finančně utáhnou.
« Poslední změna: 18.02.2018 - 22:15:36 od Rob »



Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Stejně jako Dag, ale nevím kde vybírat, protože na autoscout.ch jsou ty pěkný Galanti taky dost drahý.


Offline Pepe

  https://www.comparis.ch/carfinder/marktplatz/details/show/23349252
 něco na ukázku 
 a Robe - oleje Petro Canada  DURON 10W40 , na ten můj motor dlouho jezdil.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěknej kousek.
PS. teď tam ten kluk opravuje HEMI 5,9,ani jsem nevěděl,že to umí odojovat 4 válce z 8mi,ale to už je do jiného fora. :mellow:
« Poslední změna: 18.02.2018 - 22:22:06 od Rob »


Offline Pepe

 Kdy mu dáš LPG ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Pěknej kousek.
PS. teď tam ten kluk opravuje HEMI 5,9,ani jsem nevěděl,že to umí odojovat 4 válce z 8mi,ale to už je do jiného fora. :mellow:

To je normální,ARO takle jezdí normálně :) pac má půlk V8 5.0 litrů :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Kolik najezdíš?

Já jsem to zrovna dneska počítal... Můj Galant jel zrovna v den smrti na servis LPG po 10tis km a jen za tu bodu mi to na benzínu ušetřilo cca 15tis (za rok, protože jsem s tím letos moc nejezdil), takže i s takhle malým nájezdem ročně se LPG zástavba zaplatí za cca 2 roky.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Fakt malinko,1000 ročně a to ještě šéfové v práci,co mě konečně po roce odhalili,se  moc netvářili,že mám něco "většího" než oni. :'(


Offline Pepe

 S tím Etanolem to jde , jen se doporučuje nenechávat to dlouho stát - odděluje se voda.  Řekni jim ať přesedlají na Tuarega nebo BMV  Q éčka

 Co v tom máš za motor ? Já už to vytratil z paměti , Robe
« Poslední změna: 18.02.2018 - 22:57:59 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 To jsou starosti - mámo , v čem pojedem ?  Galant ?  Jeep ? ne v synově Octavce nebo služebním Foku  ](-: ](-: ](-:  a na všech nájezd 1000km ročně . Jsi jako já poslední 2 roky - dražší povinné než kilometráž .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
...šéfové v práci se  moc netvářili,že mám něco "většího" než oni. :'(

No jóó, klasická česká povaha se prosadila  :laugh:  ](-:  :roll: z toho bych fakt brečel.


Offline Vojtíí

Krasny kousky takaj polaci ze svajcu

Já chci taky Galanta ze švajcu :D :D :D
Jeden blázen do Galanta.


Offline Trewor

Tak si pro nějakýho zajeď. Z Prahy nejdál co to jde - tj do Ženevy je to cca 2100 km.
S Dagem jsme teď  v sobotu v cca 22h vyráželi z Plzně s platem a někdy po 10 byli v Ženevě. Byli bychom tam aspoň o hoďku - dvě dřív kdyby jsme nebyli blbci a hned zaplatili cca 850 za roční dálniční známku. Zpět jsme vyráželi asi v půl 4 a po několika zastávkách včetně přímo před náma uzavřený dálnice (kvůli nehodě) dorazili v 5 k Mirkovi.


Lepší by ale bylo půjčit si lehkou odtahovku(do 2t)  aby s naloženým Galantem byla jak papírově, tak reálně do 3,5 t a dalo se jet povolenejma rychlostma, místo 75-90 většinu trasy. Na takový štrece je to několik hodin k dobru.

Musíš ale přičíst clo 10% a ještě dořešit placení a vracení spotřební daně.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Vojtíí

A pro co jste jeli? Koukal jsem na jednoho černého kombíka právě v Ženevě. Inzerát je už pryč nebyl to on? Byl za 900 ch :)
Jeden blázen do Galanta.


Offline Pepe

 Jo , 990,-    to je Dagův vůz .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001