GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 286144

Offline Venda_K

Dobrý , bacha na deformace teplem . :D
Pobodovat na více místech kolem celého obvodu, aby se jen tak nehnul a pro jistotu mít po ruce kladivo.  :D  :evil:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Venda_K

Koukám že na nás galanťáky jde jaro.  :angel:
Motorový prostor udělám asi za rok  ](-:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Fabregas


Offline Kačenka

Tímhle vždycky přidáš další obrázek.


Offline Venda_K

jak se sem dava víc fotek pohromade nejde mi to  ](-:
Vynech tu jednu fotku, kterou jsi sem už jednou dával. Web si její označení pamatuje a je zde zakázáno dávat duplicitní fotky.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031




Offline Fabregas

jo tu mam kdybych nevedel ze ju tam mam tak ani nevim ze tam nejaka tyc je  ](-:


Offline Bayern

né, vážně... z jakého to je materiálu ? jestli je to nějaý plech nebo hlíník tak to nic...


Offline Kačenka

https://www.fusion1.cz/katalog/product/148724?good=484856&gclid=CjwKCAjwi6TYBRAYEiwAOeH7GTa21J85jQBGiM__HZo8T0WPxSv4Q7vw0vn72ZKpI-gDN7jCMf17kBoCszEQAvD_BwE

kluci co myslíte ? mitsubishi galant 97+ prý  :D za ty prachy no nekup to  :D

Podle mého, pokud auto není určeno na závody, tak to není dobrá věc. Pokud schytáš ránu na stranu, tak je to na srovnání celého předku, neb se Ti náraz přenese i na druhou stranu.


Offline Fllinta

konečně už mám doma odlakovaný a opískovaný kola  :anz: :anz: uz v základu


Offline Venda_K

konečně už mám doma odlakovaný a opískovaný kola  :anz: :anz: uz v základu
Co na to dáváš za barvu? Plasti dip? Přemýšlím že by jsem si nechal své elektrony opískovat, a pak nechal plasti dipem nastříkat na černo.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Moje kola jsem stříkal sprejem s lakem na ALU kola a výsledek je velmi dobrej. I přes to, že to je velmi odolná barva, tak by se hodil vrchní bezbarvý lak. Ale tohle se dá s velmi dobrým výsledkem udělat i doma...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Sprejem jsem to kdysi dělal na Tomulacově kolech,byly kdysi jen stříbrný a po 8mi letech,lak stále drží.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Musí to být dobrá barva a dělaná na kola.... Pak to je v pohodě. Když si koupíš pár kusů do zásoby, máš pak i na opravy.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Byl jsem pro ni u nás v Body a koupil jsem klasickej černej lesklej Motip.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kostru ( - ) necháš jak je.
1 dioda ti vezme zhruba 1 volt,když dáš třeba 3 za sebe,to je do série,srazíš 3 volty.Takže při nenastartovaným motoru ,ale už při "zapnutým" klíčku se to možná ani nerozsvítí,ale malinko to bude cucat proud ,myslím tím,když dáš 3 diody.
Já doma vyštrachal tuhle  https://www.vpcentrum.eu/soucastky-nahradni-dily/integrovane-obvody/operacni-zesilovace/ky131-dioda-uni-300v-0-7a-do41-fialovy-prouzek
« Poslední změna: 29.05.2018 - 21:16:57 od Rob »


Offline Pepe

Diody nainstalovány  :-D :-D  stav k posouzení - někdy večer
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001