GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 286196

Offline Venda_K

Na kolik to vyšlo finančně do tohoto stavu?  :undecided:
No kolem 25 000,- (barva 20 000, nové zadní řídící ramena (2ks 1350) + excentrické šrouby cca 600,- , nové brzdové pakny 600,- , při manipulaci se mi povedlo obložení na pravé straně utrhnout a to předevčírem  ](-: tak když už tak nové na obě dvě strany a ještě za cca 650,- (2ks) gumových hadiček ke třmenům a nové měděné hadičky pro benzín a nový filtr za 500,- . Nějaké to brusivo do fortuny a rozbrusu. Odmašťování z práce. Broušení, stříkání ve svém volném čase (Ve finále: odmastit, 3x odrezovačem, 2x základní barvou, 1x plničem, 2x vrchní polyuretanový dvousložkový email a 1x ochrana proti oštěrkování a soli. Zbyla mi jen jedna kartuše, akorát na opravy po montáži :D no a abych nezapomněl na bílý celo oblek z práce. Takže asi takhle :D
« Poslední změna: 04.08.2018 - 19:07:45 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

A tohle jsem dělal jen kvůli tomu, aby jsem se potom mohl pustit do zadních lemů. Jelikož jsem věděl, že to budu někdy v budoucnu dělat, tak jsem od té doby neuklízel v autě. Tedy nestíral jsem tam jen prach, ale občas jsem ho vyluxoval. Opilí lidé to beztak ve tmě nepoznají takže je to jedno :D . Až budou lemy hotovy, tak už jen vevnitř ošetřit místa kde jsem vařil (obrousit, odrezit, zákl. barva, a pak zastříknout v barvě vozu). Poté přišroubovat interiér na místa a vyluxovat, omýt, koupit karavan a vypadnout z baráku, ať se doma obejdou beze mě !!! :laugh:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112

Offline Venda_K

No čeká mě to taky ale podstatně levněji teda :D
No, je pravda, že mi z vrchní 8kg polyuretanové barvy zbylo asi 5 až 6 kg. Takže mě čeká celý náš vozový park.  :laugh: Takže už budu dokupovat pouze ty, které mi došly. Takže já mám zainvestováno do barvy a tím pádem i do další práce  ](-: Přeci nenechám vytvrdnout barvu. Jinak brácha by to prý chtěl taky, ale že s mým pracovním nasazením by to prý nešlo.  :laugh:
« Poslední změna: 04.08.2018 - 21:39:00 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
No ... já mám právě přístup k nějaké té barvě :D proto levněji :D


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Jinak kdyby někdo potřeboval se na něčem zbavit bordelu ...


Offline Venda_K

To je tryskáno čím? Suchým ledem?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Kurund..to je odrezovač?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Kurund..to je odrezovač?
jistě že pokud jej máš v tryskači :)  odrezuje a odstraňuje vše od rzi po nános barvy :)


Offline Pepe

 Korund je základní materiál pro brusné kotouče , smirky a podobné výrobky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Tady je levá již ošetřena odrezovačem a pravá tryskána 50 abrazivem železem



Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Bos? jako že bez bot??? nééééé pracuji v těžkých botách až nahoru zavázaných :P



Offline Sir Dag

teď mi došla jedna věc..kde máš senzory pro ABS?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Jestli myslíš mě.... Tak na obou autech tam kde mají být. Toto patří někomu jinemu. A mě taky až teď došla ta bosá noha na té fotce  ](-: :D