GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285622

Offline Sir Dag

jsi dával nové? já jen, že nedestruktivnim způsobem tu ješte nikdo čidlo abs nevyndal z těhlice..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Jak jsem psal . Patří někomu jinému. Optej se Obelixe zda to dokázal :)


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Nazdar zháňam takuto mriežku na zadné okno neviete mi poradiť kde by som sa mohol obracať weby ako ebay mám už pozreté, skôr či to nejakou náááhodou niekto nemá alebo niekde nevidel, prípadne rady ku akým modelom sa to dalvaˇo alebo pre aký trh, dik
« Poslední změna: 14.08.2018 - 10:13:44 od GalantPD89 »


Offline Kouba96

Ondragalant

Napouštěcí šroub oleje na převodovce.
Fotka narychlo, stojí to za prd, ale snad pomůže
« Poslední změna: 26.08.2018 - 18:47:34 od Kouba96 »


Offline Bayern


Offline Venda_K

Nastříkal jsem i zadek pod světly a zadním nárazníkem.  :-D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

Perfektní příprava pro zapsání na VETERAN , ale to si ještě počkáte . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Přesně  :mellow:, ale někde začít musíš 💪
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 Akebono vs Sumitomo
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Byl jsem v práci obohacen.  :mellow:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Tak jsem se pustil do lemu. Toho horšího.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Za kolik mi je uděláš?  :laugh:
Můžeme se domluvit. ;) Poptám se kolik stojí lem u mého dodavatele, a pak se uvidí cena. Jak dlouho můžeš zůstat bez auta?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Á,to mi něco připomíná Vendo.  :-D
Co ti to připomíná Robku?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Kouba96

Jak dlouho můžeš zůstat bez auta?

Vzhled k tomu, že jsi kdesi až v prd ..eh, z Pelhřimova a já Břeclavi, tak moc dlouho asi ne  :laugh:  :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dělal jsem takhle lem (nový tenkrát stál cca 750kč) a chytlo mi auto.Chce na to raději být ve dvou,druhej ochlazuje vnitřek),nicméně Tomulac s tím jezdí do teď.


Offline Venda_K

Dělal jsem takhle lem (nový tenkrát stál cca 750kč) a chytlo mi auto.Chce na to raději být ve dvou,druhej ochlazuje vnitřek),nicméně Tomulac s tím jezdí do teď.
Jo to mě taky zahořelo. Proto musíš dávat přestávky ve svařování, dokud ten heft nepoleví v zářivosti. A kdyby jsi viděl na druhé straně přeci jen světlo od ohně. Tak, pokud máš v lahvi oxid uhličitý, tak jen zlehka máčknout na spínač hořáku. Nevaříš, ale pustíš oxid uhličitý. Co se ze svářečky najednou stalo? Halonový hasicí přístroj :D A ještě tím ochlazuješ lázeň po svařování ;) Kdyby jsi to dělal déle, tak by jsi na takové detaily přišel.  :mellow:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Já měl jen to malý CO,kde je plyn jen v tom drátu. :undecided:
Wow... ty jsi to vařil tzv. trubičkovým drátem. Drát je dražší, ale ušetříš zase za plyn. Ještě jsem s trubičkovým nedělal, ale předpokládám že to dělá strusku na vrchu lázně že? A pak ji jen oklepneš. Ve finále dvojí práce?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031