GalantWeb

Pravostranné řízení

Offline morfes

Zdravim,
lidi nevíte jak je to s pravostranným řízením? Dá se s tím tady u nás jezdit nebo je potřeba to předělat?
A nevíte někdo kolik takové předělání stojí? A co to obnáší, teda jestli je to vůbec reálné?Díky
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

Přihlásit se to nedá, musíš to předělet a nebo jezdit na anglických číslech a pojistce. Předělání odhadem tak cca 50-70 tis podle práce.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline aston

No skusal som to zistovat, keby som si chcel nechat svoje znacky {SK} kupit VR4 za grand a prehodit interier a karoseriu. Len predbezne som dostal cenu 2g a to po znamosti a len pre fun ci to pojde od chlapika co ma na Legnumy servis. Na oko je to jednoduche, ale V6 a VR4 nemaju az tolko spolocnych dielov, hlavne na podvozku a neviem este na com. Najjednoduchsi je len motor, ale s tym ako som sa dozvedel treba aj prevodovku a tam uz aj oni tapali, ze ako to tam je lebo Galanty su very rare. Port polish a LSD a pokoj  :D


Offline Sir Dag

Nazdárek..takto mají některé galanti vybavený auták..otázka..co to je?
je to z pravostranek, takže tu asi v evropě nic podobného nenajdem. Zajímá mě to, protože se dá spoustu věcí dodělat. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline danmickaa

Není na tom hořejším obrázku tlačítko pro otevření nádrže? Připomíná mi to čerpací stojan..


Offline grafik

to bude spíš anténa ne ? pak vyhřívané čelní sklo a kufr


Offline danmickaa


Offline Sir Dag

ze by meli galici nejake elektricke topeni v ofukach na predni sklo? Nechce se mi verit, ze by byla sit primo ve skle..jako videl jsem to, ne ze ne..ale na jine znacce auta...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

bych typnul, že i v pravostarných zemích jsou domácí kutilové :) Podle ikonek a barvy tlačítek to není originální. Spíš to bude přepoužité čínské tlačítko s vlatním potiskem.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

právě, že ty jak mají tu prohlubeň (kolečko) ty mi origo přijdou. Mají stejný odstín plastu jako ty záslepky a hlavně takové tlačítko mám já v autě jako tcl...
Zadní stěrač (sedan) dobrý tip..ale to by dali na páčku jako má kombík..si teda myslím. Ten kolík jako anténa..hm....taky dobrý. Ovšem ta se vysouvá při zapnutí rádia. pravda je, že oni měli i to dvojdin s navigací....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

i do origo tlačítka si vytiskneš kroužek ze simbolem podle fantazie. Třeba ten na první fotce je vidět, že má otřepanej okraj.

jinak zadní stěrač je na pačce i u JDM sedanu. Antena je ovládaná radiem i když je výsuvná v předním nárazníku. Kufr bude samodomo, normálně máš otvírání pačkou  u sedačky. Takže si někdo dodělal odskok u kombíka.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

kufr je dodelanej..to je mi jasne..ale ty dve zbyla tlacitka, mi prijdou origo..tak prave spekuluji k cemu to je...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue