GalantWeb

Zadní ramena

Offline V6Galant

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Zdravím kolegové, sháním rameno na pravou zadní stranu ve kterém je umístěný excentrický šroub na štelování sbíhavosti, v Mitsubishi mi řekli že ho nemají ani v Evropských skladech... ](-: Neví prosím někdo z vás kde ho sehnat se šroubem i maticí?



Offline Sir Dag

ja ti dam klidne celou zadni napravu :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline V6Galant

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Díky moc Kouba, nejspíš ta informace zachranila jednoho Galanta  ^_^
Sir Dag: Celou napravu nepotřebuju, právě že se ted menila a na obou napravach mam ty srouby/ramena KO.  :'(


Offline elkappi

já měnil pouze silentbolky a čepy toho ramene. Pokud ty excentr šrouby utrhneš budeš muset nejspíš sundat celou zadní nápravu jako já
Galant navždy a FTO


Offline Venda_K

já měnil pouze silentbolky a čepy toho ramene. Pokud ty excentr šrouby utrhneš budeš muset nejspíš sundat celou zadní nápravu jako já

Já měl ty zadní excentrický šrouby úplně zarezlé do trubičky v rameni o kolo které je guma a ta drží v oku ramene. Musel jsem je uřezat. Jinak to nešlo. Řezal jsem to flexou s 30cm diamantovým kotoučem a při tomto řezání jsem se nevyhl malému říznutí do nápravy. Nic strašného, ten plech byl jen krycí plech, takže jsem to zase CO-čkem zavařil a v pohodě. Excentrické šrouby jsem kupoval nové.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031