GalantWeb

LED žárovky

Drak · 118 · 47966

Offline Drak

Měl by někdo zájem o následující LED žárovky?

BA9S

barva bílá a modrá  160,- Kč za 2 kusy

T10

barva oranžová  140,-Kč za 2 kusy

BA15S

13W
barva bílá, červená, oranžová cca 500,-Kč za 2 kusy.
Červená a bílá je i v provedení BAY15d jako dvouvláknová žárovka (obrysovky a brzdové)


Další LED jsou přímo v shopu http://stores.ebay.com/warden-jp2002

Kdyby se toho objednalo více najednou, tak se ušetří na poštovným. Kdo bude mít zájem, tak mi dejte vědět.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepper

Draku, já bych se klidně přidal ... mám Galanta r.v.2002 - máš přehled, kolik kterých žárovek do toho mýho auta je potřeba? Zvažoval jsem je pořídit na celý auto ... mohl bys udělat seznam žárovek, které kde na autě jsou a k tomu sčítnout, co na tom eBay ten prodejce nabízí? Klidně bych do toho šel.


Offline Drak

Vemem to od předu :-)

Světlomety: H7 + H1  parkovačky BA9S (T4W)
Mlhovky: H3
Boční blinkry: W2,1x9,5d (W5W)
Zadní svítilny: Blinkry - PY21W 12V 21W BAU15s
                    Poziční + Brzda - P21/5W 12V 21/5W BAY15d
                    Mlhové - P21W 12V 21W BA15s
                    Couvačky - P21W 12V 21W BA15s
Osvětlení RZ: W2,1x9,5d (W5W)

------------------------------------------------------------------------
Na celé auto by se objednávalo

Parkovačky jedno balení TOTO  cca 7,5 USD
Mlhovky jedno balení TOTO  za 20,50 USD

Boční blinkry + osvětlení RZ jedno balení bílých
jedno balení 10,50 USDoranžových za 8 USD

Zadní Blinkry sada za 19 USD
Jako parkovačky/ Brzdové použít buď   bílé nebo červené   
za 23 nebo 19(červené) USD
Couvací  bílé za 24 USD
Mlhovky použít stejné jako u couvacích a nebo červené za 22 USD

Všechny ceny jsou za sadu 2 kusů včetně poštovného za jedno balení. Pokud se toho koupí více, poštovné se sníží. U jednoho balení to dělá od 1,5 do 3 USD.

Je ještě otázka, zda nekoupit všechny kromě zadních blinkrů v bílé barvě. Muse lo by se otestovat jak svítí červená LEDka přes červené sklo. Další otázkou jsou přední mlhovky a H3 v LED provedení.

Pokud se všechny žarovky vyměni za LED v nejdražší konfiguraci, dostaneme se na 134,50 USD za komplet auto
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepper

Promiň, neuvedl jsem, že mám sedana. Máš taky přehled o tom, jaký žárovky v něm jsou a nebo mám tu zadní lampu raději vymontovat? Jinak do předních mlhovek místo H3 jsem plánoval dát xenony. Do všech blinkrů musím dát oranžové LEDky, ale jinak zbylé LEDky bych bral v bílé barvě.


Offline Drak

v sedanu budou stejný jako v kombíku,. 2x 21W v mlhovkách, 2x21W v couvačkách, 2x21W oranžová v blinkrech a 2x 5/21W obrysovky a brzdovka. Ale pro jistotu to ještě zkontroluj. Ja sem to opsal z příručky
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
v sedanu budou stejný jako v kombíku,. 2x 21W v mlhovkách, 2x21W v couvačkách, 2x21W oranžová v blinkrech a 2x 5/21W obrysovky a brzdovka. Ale pro jistotu to ještě zkontroluj. Ja sem to opsal z příručky


Hele Draku jdu do nich taky na cele ale prosimtě trochu mi objasni jak je to z mlhama..??? H7 bych neřešil (protože xenony) ale H1 jako dálková bude co..?? Když budou H1 (př.dálk.)  trošku bíle tak šup sem s nima...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

Ještě k těm blinkrům, pokud budou místo žárovek LED, tak se bude muset vyměnit relátko aby neblikaly jak splašený. http://stores.ebay.com/warden-jp2002_Electronic-Flasher-relay_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ3QQftidZ2QQtZkm
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Jen bacha na zadní dvouvláknový žárovky (5/21W, obrysovky-brzdovky), když jsem si tam dal LEDkový žárovky, tak mi vypínalo ABS. :angry:
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline Pepper

Jen bacha na zadní dvouvláknový žárovky (5/21W, obrysovky-brzdovky), když jsem si tam dal LEDkový žárovky, tak mi vypínalo ABS. :angry:

Nepomohlo ani nechat obyčejnou žarovku v třetím světle?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jen bacha na zadní dvouvláknový žárovky (5/21W, obrysovky-brzdovky), když jsem si tam dal LEDkový žárovky, tak mi vypínalo ABS. :angry:



Co má co žárovka společnýho s abs..?? To nechápu...... možná kastli ale to ja asi tak všechno.... poučte mě někdo ať neumřu blbej....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Poučil bych tě rád, ale jakej je mezi tím vztah to nevím, jen to, že když jsem tam dal LEDkový žárovky, tak se mi během jízdy tak po 10ti minutách a více rozsvítilo (tedy i vyplo) ABS. Když jsem tam vrátil normální, tak ABS šlape jak hodinky.
PS. třetí brzdový světlo nemám
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Poučil bych tě rád, ale jakej je mezi tím vztah to nevím, jen to, že když jsem tam dal LEDkový žárovky, tak se mi během jízdy tak po 10ti minutách a více rozsvítilo (tedy i vyplo) ABS. Když jsem tam vrátil normální, tak ABS šlape jak hodinky.
PS. třetí brzdový světlo nemám


To mi hlava nebere.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline estimator

uz ste to objednavali? alebo sa zhromazduje objednavka?  :roll:


Offline Drak

objednal jsem ty levnější na vyzkoušení jaká bude kvalita. Měly by dorazit příští týden. Pokud budou OK objedná se to ve velkým
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

dobre skus otestovat tu cervenu co spravy ta cervena ledka s cervenym svetlom :-) (ale ak to bude ako klasicka ledka tak v pohode begy aj ja mame to brzdove svetlo z lediek a bolo to cervene a svieti fajn si myslim.

inak ak sa budu zhromazdovat objednavky urcite by som vzal cuvacie svetla parkovacky cervene dopredu :-) teda ak bude zaujem, potom zadne svetla a mozno osvietenie SPZ mozno aj nad hmlovkami prednymi by som porozmyslal :-)


Offline Drak

žárovky dorazily a dám jsem postupně výsledky jak jsem s nima spokojen a čeho se vyvarovat.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

no tak sup sup porovnat nech mozme objednavat  :mellow:


Offline Drak

Slíbené fotky a povídání.
Největší problém je nakonec vyřešen bez jakých koliv úprav. Tím byla velikost LED žárovky BA9S. Vhodným a jemným pootáčením a nakláněným se žárovku podařilo instalovat do paraboly.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

a ještě rozdíl mezi světlem žárovky a LED
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepper

Draku, tak jak jsi na tom s těma LEDkama - jsou všechny dle očekávání a objednáme teda další várku? Jestli budeš mít čas, uploudni další foto pls.