GalantWeb

Samolepky

Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Asi nebudu sám koho to zajímá, hoď sem prosím Begy fotku samolepek co jsi udělal /li/.Jsem trochu zvědavej. :omg:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Drak

Fotku samolepky najdeš v shopu. Jestli tě zajíma na autě, tak jí budu muset konečně dojít nalepit a vyfotit :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


miroslav1

  • Host
Ty samolepky jsou jenom na sklo?  


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No já myslim že kdyby se to nalapilo zevnitř na plech tak by toho asi moc vidět nebylo  :D  ale spíš bych se zeptal jestli je ta samolepka průhledná nebo jestli má bílý pozadí...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


miroslav1

  • Host
Citovat
No já myslim že kdyby se to nalapilo zevnitř na plech tak by toho asi moc vidět nebylo  :D  ale spíš bych se zeptal jestli je ta samolepka průhledná nebo jestli má bílý pozadí...
No ono se v shopu píše že je transparentní, zrcadlově převrácená a lepí se na sklo. Bohužel já mám na oknech folie takže to asi nebude moc vidět.

P.S. Ty si jí dej na plech ( a můžeš i z vrchu) a uvidíme B)
« Poslední změna: 06.05.2006 - 19:32:01 od miroslav1 »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
prozatím jsou jen tyhle, problém je v tom, že vám nikdo nechce udělat malý množství. Těchle jsem nechal udělat 50 a i tak se kroutili.......

pokud máte někdo možnost udělejte jiný, budeme rádi


ty vnitřní jsem dělal proto, že víc vydržej


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
přemýšleli jsme s Drakem i nad rámečkama pod SPZ. Scháním takový na kterých by byl dole přrdtištěný barevný rámeček, laserem bych pak do něj propaloval logo a třeba i jméno vlastníka. Ale opět problém, minimální odběr je 50párů......


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já bych všechny samolepky dělal vnitřní... s tou samolepkou z Mimoně dvakrát projedu myčkou a je dole.... BTW:kde ste tam stáli? párkrát sem to tam projel ale neviděl sem vás...

2 Miroslav1 : nebude vidět stejně tak jako ty nevidíš ven...(hlavně v noci)
« Poslední změna: 06.05.2006 - 19:58:22 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


miroslav1

  • Host
Ty podložky RZ pokud by byly za rozumný peníze bych ocenil víc než tu samolepku. Jestli to pomůže tak 2ks závazně objednávám.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Citovat
Já bych všechny samolepky dělal vnitřní... s tou samolepkou z Mimoně dvakrát projedu myčkou a je dole.... BTW:kde ste tam stáli? párkrát sem to tam projel ale neviděl sem vás...
 :o tys tam byl? několikrát jsme to tam procházeli a neviděli tě.... ale je fakt že aut tam bylo strašný kvanta, prý podle Novy k 10tisícům

stáli jsme kousek od příjezdu v druhý řadě od dráhy.  


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Citovat
Citovat
Já bych všechny samolepky dělal vnitřní... s tou samolepkou z Mimoně dvakrát projedu myčkou a je dole.... BTW:kde ste tam stáli? párkrát sem to tam projel ale neviděl sem vás...
:o tys tam byl? několikrát jsme to tam procházeli a neviděli tě.... ale je fakt že aut tam bylo strašný kvanta, prý podle Novy k 10tisícům

stáli jsme kousek od příjezdu v druhý řadě od dráhy.
Jo taky sem koukal na novu... já sem stál až tam u toho kruháku s ostatníma z okolí... taky sem se připlet hned v pátek na sprint, v pěti lidech a naloženej kufr  :D  nemusim vám snad říkat jak to dopadlo, snad jenom dodat že hned vedle mě startovalo Subaru...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Alik

jaky je rozmer ty samošky???
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
:rolleyes: si to přečti v shopu, je to u ní napsaný


pepakudr

  • Host
Tak uz je mam nalepeny.Hned to auto jede lip.


Offline LivArt

Objevil jsem pár zajímavých fontů (hodily by se třeba právě na zadek na samolepky Mitsubishi/MMC/Galant/Sportedition a co já vim jaký ještě další označení):
http://www.dafont.com/dodger.font
http://www.dafont.com/remarcle.font
http://www.dafont.com/velocette.font



Offline Drak

asi nejblíž origo fontu je http://www.dafont.com/bitsumishi.font
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

Draku, to je ten font, který si použil na logo Galantwebu? Ptám se proto, že bych už konečně rád nechal udělat ty podložky pod SPZ. :evil: Vím, trvá mi to  ](-:


Offline Drak

jo to je ten font, který je ted použit na logo....už to není naskenovaná cedulka z kufru :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Zdoter

Draku onehda si tusim psal,ze mas jeste nejake samolepky .. plati to jeste??
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Drak

samolepky pořad jsou, bud si je někde v Praze nebo případně v HK můžeš vyzvednou. Nebo za poštovný ti je pošlu jako dopis
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)