GalantWeb

Chip- Reflash

Pepe · 119 · 28870

Offline Daneczek

jedu na kole :D To je rychlejší než tahat auto z garáže :D

Tak proč ne když je hezky :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak, jak, už máte ty svý káry opravený? :-D


Offline Drak

ja jsem se cestou domu i ze svým dopravním prostředkem umyl :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

no kolo je čistý :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jako,že bych měl čip i powerbox? :-D
Příští víkend jedu do Polska pro US zadek/400km tam/, to nemůžu.
Tak to až tak strašidelný nebylo,chválím německý dálnice a řidiče, prostě disciplína. :big grin:
A takovej poznatek...koupil jsem cestou u Papoil benzín/35kč/, najedu na dálnici a zachvíli půlka nádrže pryč, pak jsem vzal ten německý Super/39kč/ a ručička palivoměru byla 2x línější. ^_^Možná to nesouvisí s kvalitou benzínu. :undecided:
Polák měl SE v plynu v pěkným stavu. :mellow:
« Poslední změna: 27.04.2013 - 21:14:32 od Rob »


Offline Trewor

No co vám mám povídat.
Chtěl jsem rozchodit větrání páč mi to přestalo foukat. Předpokládal jsem, že jak tam byla fůra listí, že jsem to při luxování nasál do klapek a zasek je nebo to někde prostě ucpal.

A výledek veskrze žádnej..cestou domu jsem musel bejt nahrbenej na střed abych viděl před sebe a asi mi přestalo jít vyhřejvání zadního okna.
A samo s sebou ještě nemam úplně složeno a akorát jsem odřel kůžu na přední straně řadičky páč se jí nechtělo ven.
Ale jsem rád, že jsem poznal Pepeho a jemu a Drakovi chci moc poděkovat za pomoc
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ta fotka bez palubky-hezkej guláš. :-D
« Poslední změna: 27.04.2013 - 21:21:48 od Rob »


Offline Pepe

U mne vše O.K. ---- ten guláš bez palubky jsem zvládl, Drak zapojil comp a v nejvěčším dešti odjel domů, ale až co Treworovi pomohl dát dohromady palubku . Doufám Draku žes nenastydl.
A moc díky . :mellow:
Ještě když koukám na zataženou ručku u Trewora  -----  hele hele zkrátit chod na 3-5 zubů.
« Poslední změna: 27.04.2013 - 21:39:36 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak vám skoro počasí vyšlo, já jen přejel čáru, tak celý den pršelo. :(


Offline Pepe

Celkem příjemně se dělalo než přišel kolem 16té hodiny déšť .Morfes nedorazil , třeba někdy jindy . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline morfes

Nakonec jsem to nestihl... ](-: uvolnil jsem se až někdy kolem pátý a to už jsem si říkal že je to zbytečný. Takže vlastně t-comp pořád nechodí a kontrolka airbagů stále svítí  :big grin:
škoda, rád bych viděl jak se vyndavá palubka apod.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

T-comp se zprovozní, airbagy ti smázne jen servis Mitsubishi -to mě taky čeká . Naskočila chyba . :laugh:  A demontáž palubky - není o co stát , mám orvané nehty a prsty jak od řezníka . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Me nejak nedochazi na co u montazi pocitadla sundavat palubku?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Me nejak nedochazi na co u montazi pocitadla sundavat palubku?
Já jsem zakoupil jinou - má měla vystřelen airbag-a předělával jsem to . K tomu jsem dával i t-comp.Tak proto ta palubka . ](-: :D Trewor chca opravit foukání od ventilátoru musel zjistit proč mu luft nejde skrz . Nenašli jsme nic . 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline morfes

a luft pořád nejde?  ](-:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

A luft furt nic . Překážka není na klapkách , ve filtru, výměník klimy čistý vše o.k. a do prostoru nic , leda průvan .Neviděl jsem ventilátor , ten byl prý vyčistěn ale žádný velký přetlak při nejvyšších otáčkách .  :angry: :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Celkem příjemně se dělalo než přišel kolem 16té hodiny déšť .Morfes nedorazil , třeba někdy jindy . :mellow:
to tam máš ňáký zakletý, včera u tebe taky kolem 16.h přišel slejvák.
Dopadl jsem, jak jsem nerad doufal, toluen zapracoval a do 2 minut byla barva dole, ale ten chrom je přebroušenej, šlo by to vůbec ještě přeleštit?


Offline Trewor

Počkat tak ono to je kovový?
Pokud jo tak zkus silichroma rozleštit hadrem růčo nebo třeba dremelkou pokud máš ale né falcem...jen hadrem
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206