GalantWeb

Prodám Galanta 1999

Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Prodam Mitsubishi Galant 2.0, 1999, karburator, tm. zelena metaliza, el. okna, el. zrcatka, man. klima, central s DO, orig. autoradio s kaz., zimni plechy 14". Byl bouchnuty, je vymenena karoserie - legalne (s cerstvym lustracnim osvedcenim). SPěCHá - Vyvolavaci cena je 139.000,- ale pri rychlem jednani se urcite necham ukecat na mene.  ;)
Mozno i Alu disky Ronal 6Jx14 s letnimi pneu TOYO (vzorek 60%) - cca 7.000,- ale taky muzeme smlouvat  ;)
K videní zde: http://www.mitsubishiclub.cz/car_detail.php?id=33

Zavady o kterych vim:
- umrel tachometr (neukazuje ujete km, rychlost ano - jeste se na tom pracuje)
- doporucena vymena praveho cepu
- zateka do leveho svetlometu (nemuzu prijit na to kudy)
- je treba nechat stocit brzdove kotouce (brzdy trochu kopou do volantu, mam i celkem slusne nahradni desticky)
... uf to je doufam vsechno
604 938 798, geospak@seznam.cz
Update: Cena 130.000,-
« Poslední změna: 11.04.2005 - 11:16:22 od geo »
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Citovat
Prodam Mitsubishi Galant 2.0, 1999, karburator, tm. zelena metaliza, el. okna, el. zrcatka, man. klima, central s DO, orig. autoradio s kaz., zimni plechy 14". Byl bouchnuty, je vymenena karoserie - legalne (s cerstvym lustracnim osvedcenim). SPěCHá - Vyvolavaci cena je 139.000,- ale pri rychlem jednani se urcite necham ukecat na mene.  ;)
Mozno i Alu disky Ronal 6Jx14 s letnimi pneu TOYO (vzorek 60%) - cca 7.000,- ale taky muzeme smlouvat  ;)
K videní zde: http://www.mitsubishiclub.cz/car_detail.php?id=33

Zavady o kterych vim:
- umrel tachometr (neukazuje ujete km, rychlost ano - jeste se na tom pracuje)
- doporucena vymena praveho cepu
- zateka do leveho svetlometu (nemuzu prijit na to kudy)
- je treba nechat stocit brzdove kotouce (brzdy trochu kopou do volantu, mam i celkem slusne nahradni desticky)
... uf to je doufam vsechno
604 938 798, geospak@seznam.cz
Update: Cena 135.000,-

 Je to docela hezký autíčko.
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
No asi jak byl bouchnutej, tak to vypada, ze vymenili nejenom kastli ale i motor a podle puvodniho VIN co se mi podarilo rozlustit, tak je to snad nejaka africka verze. Ale jak rikam ta vymena je legalni, nechal jsem ho prolustrovat (za 3.500,-) a je v poradku (takze s STB nespolupracoval  :P ).
Jo a ten tachometr bude uz taky v pohode.Sice se mi ho spravit nepodarilo, ale sehnal jsem z vrakoviste jinej. Prijemne me prekvapili na vrakovisti v Mlcechvostech. Jinde chteli jenom za budik tachometru 1.500,- a z Mlcechvost mam za 1.000,- celou pristrojovku.
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma