GalantWeb

Cokoli potřebujete na Galanta

Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
No....protože mi občas docházejí poptávky na různé náhradní díly, tak zatím jsem se domluvil s AutoNaganem, než začne fungovat užší spolupráce, že mohu posílat mejly s dotazy. Kdo tedy nemá čas zajet se podívat do Nagana, nebo to má daleko, má možnost napsat mi mejl, nebo zprávu ve které bude co nejpřesněší popis dílu, který sháníte a typ vašeho galanta - rok, obsah - Já pošlu poptávku do Nagana a pokud bude díl k mání, tak tam mohu pro něj zajet. Pro členy zdaleka funguje i posílání na dobírku...
« Poslední změna: 15.04.2005 - 14:29:01 od svavra »
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
To je perfektni. Tak to hned vyuziju. Znamy me prosil at se poptam jestli by byly k mani predni a zadni naraznik a ty plastove listy na prahy pro Carismu 1.8GDi 1998. Zatim jenom jestli jsou a popripade za kolik. Muzou byt i tuknute, ale ne totalne zrusene.
Ja vim ze je to drzost na GalantWebu somrovat o dily na Carismu, ale Micina je to taky  ;)
Diky moc.
« Poslední změna: 18.04.2005 - 07:50:03 od geo »
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
dotaz odeslán...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline dusan

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Citovat
No....protože mi občas docházejí poptávky na různé náhradní díly, tak zatím jsem se domluvil s AutoNaganem, než začne fungovat užší spolupráce, že mohu posílat mejly s dotazy. Kdo tedy nemá čas zajet se podívat do Nagana, nebo to má daleko, má možnost napsat mi mejl, nebo zprávu ve které bude co nejpřesněší popis dílu, který sháníte a typ vašeho galanta - rok, obsah - Já pošlu poptávku do Nagana a pokud bude díl k mání, tak tam mohu pro něj zajet. Pro členy zdaleka funguje i posílání na dobírku...
Tak fajn. To se hodí:-) Scháním 5 st. manuální převodovku na Mitsubishi Galant r.v. 1997 2,0 16 ventil benzin. Typ motoru 4G63. Typ auta EA2ASNHEQL6C.
Nějak se mi vysypala mrcha:-(


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Citovat
Citovat
No....protože mi občas docházejí poptávky na různé náhradní díly, tak zatím jsem se domluvil s AutoNaganem, než začne fungovat užší spolupráce, že mohu posílat mejly s dotazy. Kdo tedy nemá čas zajet se podívat do Nagana, nebo to má daleko, má možnost napsat mi mejl, nebo zprávu ve které bude co nejpřesněší popis dílu, který sháníte a typ vašeho galanta - rok, obsah - Já pošlu poptávku do Nagana a pokud bude díl k mání, tak tam mohu pro něj zajet. Pro členy zdaleka funguje i posílání na dobírku...
Tak fajn. To se hodí:-) Scháním 5 st. manuální převodovku na Mitsubishi Galant r.v. 1997 2,0 16 ventil benzin. Typ motoru 4G63. Typ auta EA2ASNHEQL6C.
Nějak se mi vysypala mrcha:-(
dotaz odeslán....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China