GalantWeb

zadni cira svetla

Rob · 164 · 54626

Offline Drak

jsou průhledný barevný folie....ale ty jsi sprejer :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jsou průhledný barevný folie....ale ty jsi sprejer :D
No právě. ^_^


Offline Drak

na folii ti stačí rozprašovač vody, fén a nožík :D  nesmrdí to a hned vidíš výsledek pokusu, který se dá i opakovat :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
S folií mám obavy aby se to neloupalo na těch kulatejch hranách.


Offline Drak

dobře nalepená 3D folie drží a neloupe se
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
já nevím...já to fiknul černým sprejel colour nebo jak se to menuje za kilo v baumáči a po prdeli....dle citu sem to zatmavil jak jsem chtěl dle počtu fiknutí na světla a nazdar... :D ....

jinak jako já kupoval ,,chromový" sprej stříkal jsem tím plechové disky tak ty světla fikni tím :D

edit: koneckonců se podívej do mojí garáže.... modrý kulaťák a bílý hranáč.... :D

PS pro rejpaly mě se to celkem líbilo a ohlas na vzhled taky nebyl špatný :)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, černá dobrá, já bych ale chtěl zadní světla průhledný nebo stříbrný. :'(


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jako ty plasty myslíš??? na žraloka se snad něco objevit dá ale já měl ty starší a na ty nebylo absolutně nic...akorát na kulaťáka dělaají bodykit.... a na hranáče jsem měl v plánu si je sám vyrobit že bych to udělal z lexanu který by byl tenší a dal by se natvarovat a vlastně bych je nějak vlepil místo původních barevných sklíček...ty bych asi musel jen vyříznout vydělat jednotlivě tuším nešly... no prostě sem měl sen...ale byl jsem mladý a najivní a snílek :D :D .....


no vlastně to jsem doteď :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Drak mi doporučil folii, tak ji na zkoušku zkusím.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ok a odfoť postup prací...mě by to taky zajímalo...ikdyž sprej se dá lihem očistit a zmizí to taky žejo :D ale přeci jen folie je zajímavé řešení...třeba ta imitace pokovení..... možná by nebylo marné použít ty folie co se dávají na skla...ty pokovené třeba...hmm....zajímavě by  to mohlo vypadat...
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No chtěl bych to zkusit, ale nejdřív musim vymyslet oranžový blinkry na US. světlech, sice jsem to už 2x zkoušel ,ale nebylo to ono, pak teprv ta folie, když se podaří, nafotím.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hledal jsem a snad našel
http://www.superbrightleds.com/cat/led-vehicle-replacement-bulbs/vehicle/2001-mitsubishi-galant--rear+turn+signal/42-570--222377/
nebo u nás,ale asi ne pro Canbus,tudíž asi odpor k tomu:
http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovky/patice-bau15s/led-zarovka-12v-s-patici-bau-15s-oranzova-28led-3-s44832902
ještě ňák vyřešit mlhovky do světel/mají jen 3 žárovky,z toho 2 dvouvláknový,ale cpát něco k blinkru je asi blbost a řezat do nárazníku se mi nechce, maximálně, že bych oželel 1 couvačku. :undecided:
Troch mi poradili tady:
http://smf.mirc.cz/index.php?topic=729.90

pak snad s US světlama budu moc jezdit bez problémů. :roll:
« Poslední změna: 30.04.2013 - 13:32:13 od Rob »


Offline Drak

canbus nepotřebuješ, žádný tam není. budeš potřebovat jiný přerušovač k blinkrům místo původního.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A nebude mu vadit, že vepředu zůstaly klasický žárovky?


Offline Drak

většina relátek pro led funguje od 0,2 do 20 A, takže bez problému zvladnou žarovky i led dohromady a nemění rychlost

asi nejlevnější co je http://www.ebay.com/itm/Electronic-LED-Flasher-Relay-Fix-Turn-Signal-3-Pin-New-/230827912089?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item35be6a6b99
« Poslední změna: 30.04.2013 - 18:34:32 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pokus o US.verzi část první.
Který světla se vám líbí víc?
A najednou mám koncovku výfuku o 8 cm kratší. :(
Teď ještě to víko kufru a US. spz.
na sluníčku
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Červené blinkry s orange led žárovkami v levém světle 2kusy v pravém pouze 1</a>

aktualizace,nové LED https://www.youtube.com/watch?v=wSe79uoBP34

 
v noci
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Červené blinkry s 2x orange led žárovkami ve tmě</a>







 
 

 







 
 

 
« Poslední změna: 12.04.2015 - 18:03:54 od Rob »


Offline Drak

ty US nic moc, nechal bych tam to JPN/EU provedení.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Majk MG

Souhlas ...ty origo jsou hezčí .... sákra to je wagoooon s tím US nárazníkem :D :D