GalantWeb

Pokus o přestavbu na sport edition

Offline elkappi

Zdravím pokouším se o přestavbu svého Myšáka 97 zatím mám blatníky s logy, prahy, přední nárazník z vr4. Teď jsem pořídil zadní nárazník asi ze sportu ale nesedí na spodní části. Měl ten sport upravenou karoserii nebo to řešily nějakým nástavcem?
Galant navždy a FTO


Offline Drak

měl nástavce.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline elkappi

Dají se koupit nebo udělat třeba odlitek že sádry (řeším tak i ten nástavec okolo výfuku
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Už to mám 1500 dobrá rána za odlitek klidně taky zaplatím
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Tak pravý jsem pořídil za 500 a levý za 1680 z automedicu a ještě je nejspíš z kombíku  :mad:
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Další den ](-:
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

celkem se zadařilo
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

mě se ty bílí líbějí čím dál víc :)
Kua je to moc hezké
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline elkappi

Jen z dálky a jeden je original sedan a druhej je z kombíku(musel jsem to dolaminovat). Přemýšlím o těch nástavcích na přední nárazník jako mají SUPER VR4
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 " Přemýšlím o těch nástavcích na přední nárazník jako mají SUPER VR4 "       :angry: :angry: :angry: nic extra jsem nenašel-
 http://japancars.ru/index.php?route=catalog/mitsubishi&grp_id=42&area=M00&cat=A018T502A&mdl=EC5W&clf=LYGF2&cfg_id=1&blk_id=010

Našel jsem ale jen změnu - všechny spodní plasty jsou v černé barvě  . http://www.goo-net-exchange.com/catalog/MITSUBISHI__LEGNUM/4006252/

Nevím jestli tohle patří k OEM dílům : foto
« Poslední změna: 27.01.2017 - 21:08:12 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

na ebayi jsem na ně koukal ale po minulých problémech s DPD si to ještě rozmyslím
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

no..ty černé plastové nástavce mají smysl u předface nárazníku..u poface dokonce asi nebudou ani sedět si myslím, protože ten už po stranách vylézá. Což, ale není tvůj případ.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

takhle bych chtěl skončit :D ale ty lemy jsem nikde nenašel. ale nejhorší je že ten můj bílej je 97 a má plechovou nápravnici a nikdy do něj nepůjde dát 6a13TT  :'(
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 :angry: :angry: :angry: A proč by tam 6A13TT nešel ?   Kvůli nápravnici ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

ta hliníková je o něco níž zkoumal jsem to při tý kamošově přestavbě ale on byl v poho ma 2004. přesně jde o délku mezi nosníkem a nápravnicí až se dostanu na zahradu tak ti nafotím rozdíly.
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Tu hliníkovou mám doma . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

tak Pepe..teď už jen motor a budeš dělat předohrab TT :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 :P :P ani náhodou .  -_- -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 Díval jsem se do katalogu, všechny mají hlinikovou nápravnici - možná kvůli kardanu a snad aby nepřekážela turbu  .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001