GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline elkappi

Nemám papíry a ani vlek, když mám volit mezi černou a bílou tak vždy vítězí bíla
Galant navždy a FTO


Offline Trewor

Elkappi kterej termín Most challenge? 4. nebo 23. května.
23. bych se stavil. Vlastně i 4 bych asi na chvíli mohl.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

tak pro zajímavost..jinak asi zaujme asi Pepeho
Jedná se o amazon.de Je to z důvodu, že hala pro distribuci tam je u Prahy :)
« Poslední změna: 08.05.2017 - 02:28:03 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tak to jsou klucí amazonský hodný, že z haly u Prahy budou dávád "free shipping" do čech...  ](-:



Offline Werewolf66

Nebudu zakládat nové téma. Mám dotaz na někoho kdo má zkušenosti se starsima autama. Mám doma několik let ARO 243, a je v něm originální rumunskej snekovej posilovač řízení ale teď se mi stalo že posiluje jen na jednu stranu, na druhou stranu jde úplně v pohodě. Nějaké nápady? Teda krom toho "výhod to a kup si něco normálního :D"
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Takovýhle věci se nevyhazujou  ](-:  :laugh:

Zkoušel jsi nějaký GAZ kluby?


Offline Pepe

""Aro bez problémů utočím na místě na asfaltě i v terénu. Promaž nápravu a klouby, zkontroluj olej ve skříňce řízení. Dělá to hodně.""
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Na gaz klubu ti napíšou "hod tam posilovač z BMW nebo z patrola. A prevodka řízení tam není je tam právě ten posilovač co nahrazuje skříň rizeni
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 A je tam olej ? :D :D :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Ano je jen si nejsem jistej odvzdusnenim
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

jsem se zas trochu pobavil :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Jelikoz jiz dlouze resim problem sveho telefonu (nelze ukladat kontakty na SIM kartu), obratil jsem se na zastoupeni eshopu vyrobce. Tam to zvedl docela "chapavy" pan co vas mile rad urcite necha domluvit co potrebujete (nestihl jsem dorict ani slovo a uz si jel svoje  ](-: ) Kazdopadne dotaz byl polozen. Nasledoval smich a vysmech typu kde to jsem..sto let za opicema..co to vubec chci..vzdy je to smartfone..ten sem simkou preci nepracuje.
Takze ma otazku ktera nasledovala diky jeho tvrzeni  znela: takze simku mohu zahodit? Proc tam teda ten slot je, kdyz s nim teda ten smartfone nepracuje.
Bylo mi odpovezeno, ze z ni telefon jen cte a na ni jiz neumi data ukladat.
Rikam, ze je mi tedy tento telefon k nicemu.
Dostavam odpoved, ale vzdyt si vse muzete ulozit do telefonu.
Rikam. To je stejne jako auto s autopilotem. Ja chci volant, chci ridit.
Odpoved. Ale vzdyt muzete.
Rikam..timhle se nkam nedostaneme. Mate v nabidce jiny telefon, ktery by umel ulozit kontakt na simku.
Odpoved. Pane, ale to bylo pred 10ti lety na starych nokiich. Tohle je smartfone. To je mejly, internet, tabulky, fscebook.
Opet rikam, ale ja chci MOBILNI telefon. Takze chci volat a psat. Mate tedy neco v nabidce.
Odpoved. Nemame vzdyt jsem vam to rekl, ze je to 10let stara vec.
Ok..zacinam se hlasite smat a rikam, ze si ze me dela prdel a, ze to nikam nevede. Podekuji a pokladam hovor.

Takze panove..prej mame simky zahodit :D
Mame smartfouny kvuli vodotrysku a tak :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

no ono do dvou let bude po simkach jako takových. Nic co by bylo hmatatelný. Bude eSIM :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 To ti tvůj Berry nenabízí import/export kontaktů ?   :undecided:   Hloupý dotaz pro chytré BlackBerry . ](-:
« Poslední změna: 10.10.2017 - 16:22:49 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
...
Takze panove..prej mame simky zahodit :D
Mame smartfouny kvuli vodotrysku a tak :D
...

No já tyhle věci ze SIM nepoužil už dobrých pár let. Hlavně kvůli tomu, že mi telefon vydrží několik let. Nicméně pokud máš telefon s Androidem, tak tam se vše řeší přes google účet, čili stačí tel připojit na wifi a je vymalováno. Pokud chceš starý telefon, a pouze telefon, kup si ho na aliexpressu "refurbrished", je tam výběr hadr a jsou za 20-50USD, což je za pár šlupek.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Anebo 2x Accent A500  :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Ale ja chci simku ve smartfounu..jsem asi staromodni...no jo..asi budu ten konzervativni dedek  ](-:  :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Berzelius

Ale ja chci simku ve smartfounu..jsem asi staromodni...no jo..asi budu ten konzervativni dedek  ](-:  :D

Dagu nic si z toho nedělej, já to mám podobně a ne jen s telefony :laugh: