GalantWeb

Poptávka sedačky

Offline morfes

Protože mám docela prosedělou svoji sedačku (na víc jak 100km vzdálenosti fakt otřes někam jet), a protože se mi zjevně nepovedlo sehnat ty masážní od robba, tak se chci poptat, jestli někdo nechce prodat přední sedačky (obě), nejlépe elektrické s výhřevem (včetně ovládání ze středovky) a jestli budou kožená nebo látková neřeším + samo nesměj bejt prosedělý jako moje (mám najeto 260k km) a nekuřácký. Měl by někdo?
PS: na vrakoviště se mi nechce, tam to asi budou mít za raketu:( ale kdyby někdo měl tip, tak neváhejte:)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Drak má krémový v elektrice, zavolej mu..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

jj mam kožený béžový komplet v el. řidičova ale ma odřenou kůži a je na nich nasezeno cca 170 tis km. Ovladání výhřevu včetně plastu okolo už nemám.

obrazky http://www.galantweb.com/smforum/index.php?action=garage;sa=view_own_vehicle;VID=91
« Poslední změna: 31.10.2009 - 12:46:59 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Draku ty máš komplet interier? Včetně zadní lavice, tapecy apod.? Když bych vzal sedačky, tak možná aj ty výplně dveří, ať to trochu ladí:) kolik by sis představoval?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

mam kromě tapecirungu komplet interier. Na ceně se domluvime, zabirá to moc místa :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985

čauky. chci se zeptat, vzal si morfes ten interier?


Offline Drak

nevazal, pořad mam sedačky, koberec, strop, komplet kufr a nějaké drobné plastové dekly. Není palubka, středový tunel a tapecirungy
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
¨draku udělej mi fotku te řidičové sedačky, jestli to je stejná kůže jak mám já dík


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

¨draku udělej mi fotku te řidičové sedačky, jestli to je stejná kůže jak mám já dík
Tak aspon o těch vánocích bys tam mohl napsat - prosím.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak aspon o těch vánocích bys tam mohl napsat - prosím.

Drak nejni doma....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mi ten odkaz hodí nějakou chybu.. počkám do pondělí. dík


Offline Drak


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jo to je ona. Vyhřívání jim funguje? Popř. nafot i tu spolujezdcovu a přihod cenu ,pokud bude fajn,tak to zkusím koupit,prodáš li to. Netuším co ty sedačky stojí. Já si svůj galant asi nechám. Na jaro bych měl zájem o pár dalších věcí,jsi tuším psal,že máš skoro celé auto na ND.


Offline Drak

no z auta už je jen par věci jako holé dveře a levý přední blatník a kompletní panoramatický střešní okno. Potom už jen plastové drobnosti do interieru, sedačky a calouněni kufru kombika.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)