Zamrzání namazaných dveří - GalantWeb

Autor Téma: Zamrzání namazaných dveří  (Přečteno 6303 krát)

Offline Werewolf66

Re:Zamrzání namazaných dveří
« Odpověď #20 kdy: 07.03.2012 - 15:35:24 »
mno asi jak si tam nastrikal konkora tak jak to bylo mastny tak se na to nachytyl nejakej bordel. A kdyz to zamikas "rucne" tak jde ta packa normalne?...
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!

Offline LivArt

« Odpověď #21 kdy: 07.03.2012 - 17:08:38 »
Jj, ta páčka jde normálně. Všiml jsem si, že když je tepleji, tak to zamkne normálně.

Co jsem si všiml, když jsem montovál dálkový ovládání na centrál - motorek je s tím systémem zavírání jeden plast (asi). Dá se to rozebrat?

Offline in4mator

« Odpověď #22 kdy: 07.03.2012 - 20:27:20 »
Kdyby to někoho zajímalo, tak nejúčinnější mazadlo na dveře proti zamrzání je pro mého žraloka zatím hustá vazelína v silné vrstvě :) Ono totiž dveře nedoléhají jenom jejich těsněním na těsnění dveřního otvoru, ale i na karoserii a to je asi problém... (Glycerin, jak někdo radil, jsem v lékárnách jen tak nesehnal, jedině na objednávku...) Jinak na čelní sklo stačí ta ALU folie z OBI za 45.- a je pokoj, akorát by to chtělo ještě něco na boční okna :/
« Poslední změna: 07.03.2012 - 20:30:30 od in4mator »
Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.

Offline Berzelius

« Odpověď #23 kdy: 08.03.2012 - 07:07:39 »
Mám myšáka druhou zimou, stojí venku a ještě sem problém s gumou neměl, vždycky dou dveře v poho otvírat...nemám ošetřeno ničím. :-D

Offline Pepe

« Odpověď #24 kdy: 10.03.2012 - 21:51:10 »
Kdyby to někoho zajímalo, tak nejúčinnější mazadlo na dveře proti zamrzání je pro mého žraloka zatím hustá vazelína v silné vrstvě :) Ono .......
] (-:   Nemáš vazelinu až na ramenou ???  :angel:    Jinde bych doporučil vazelinu zakoupenou v Lékárně . :angry: :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001

Offline in4mator

« Odpověď #25 kdy: 11.03.2012 - 08:09:59 »
Jo, občas zavadím ramenem o těsnění a pak mám namazanou aj bundu, ale dávám si pozor :) Je to nějaká měsíčková vazelína z drogerky a pěkně voní, takže v pohodě se dá využít i jako gel na vlasy, když o těsnění náhodou zavadím účesem :) Ale jenom se teploty dostanou stabilně nad nulu, tak to všechno setřu, vypadá to divně :)
Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.

reklama
automatejcek