GalantWeb

Uprava motoru 6A13 ( 2.5 v6-24 120kw)

Offline danmickaa

To jako, že ho mám nastartovat? Nu každopádně mám na všechno čas, teď jsem motor měnil, tak ještě pojede, takže bych ho asi na chvíli dal do garáže, rozebral ho a pak bych ho někomu dal na generálku... Páč motor něco bude stát, oprava taky a nechce se mi to dávat najednou :D


Offline Drak

180 tis už je dost, ale spiš záleží jak se k němu lidi chovali. Vyděl jsem motor s 110 tis, který měl kliku a všechny ložiska na přebroušení. Shánět pánve a ložiska na přebroušenou kliku nebude zrovna lehký ukol. Toto není masově rozšířený motor a s atmosféry jsou jiné. Takže bych nespěchal a koupil něco, co se dá poslechnout za běhu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Dobře, počkám si na nějakej jinej nejlíp asi halfcut, co? Jinak nesleduje to někdo, jak často se něco takovýho objeví v evropě?


Offline Kocour

no jestli tohle http://galant-fans.nl/oldforum/bravo.messageboard.nl/30868/viewtopic3856.html?t=274


tak to je pokud si stím chceš hrat a ladit. Dat tam už hotový motor s jedntkou je jednodušší a asi i levnější




Taky zajímavě vyřešeno,ale já bych jej posadil mezi válce nebo udělal dvojtou řemenici na altík a náhon provedl přes něj.


Offline Pepe

Pro mne nelogická úprava .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001