GalantWeb

Protékající chlazení

Offline Preacher_x

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Ahoj, dnes jsem objevil louži pod autem, při zahřátém motoru mi ze spodní části motoru (někde v okolí řemenu) cedí voda. Potřeboval bych ještě dojezdit do práce, než se po víkendu dostanu do servisu (4 cesty okolo 15 km). Na dnešní dojetí domů jsem dolil vodu do expanzní nádržky (byla prázdná a po dojetí na minimu), během cesty mi ručička teploměru jezdila od půlky do 4/5 a zpět. Můžu opakovaně dolévat vodu na nouzové dojetí? Kam se vlastně leje, do expanzky nebo přímo do chladiče? Myslíte, že jako lajk dokáži najít díru a zalepit? Píšu totiž z Nového Zélandu a servis je tady mnohonásobně dražší než u nás.

Díky za rychlou odpověď, Honza


Offline Drak

jestli voda teče z okolí řemenu, tak s nějvětší pravděpodobnosti je to vodní pumpa. Na nouzové dojetí stačí, ale před jizdou dolit chladič a expanzku na maximum.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
Ja som mal podobný problém ale bola to rozpadnutá hadica lepsie povedane popraskana a tiez som nevedel skade to tecie kaluz pod autom ale nakoniec som menil iba hadicu a tiez sa mi stracala voda v nadrzke
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002