GalantWeb

Mokré přední světlomety

Host · 7 · 3848

Nobody

  • Host
Zdravím, potřebuji nutně poradit, jak rozdělám přední pravé světlo? Nevím proč, ale z ničeho nic je zevnitř celé mokré, nikdy předtím nebylo, najednou je. Byl bych vděčný za každou radu a každý krok ;) :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jen pro  info,máš tam kolem patic žárovek ty velké gumové těsnící objímky?


Offline Drak

jestli chceš oddělit sklo od plastu, tak nejdřív plechové sponky po obvodu. Pak dáš cele světlo do trouby na 100°C na cca 5min. Tmel povolí a odlepíš sklo. Opačným postupem světlo slepíš zpět. Jen teda netuším na co to budeš potřebovat :) Jinak kromě krytek okolo žarovek jsou tam i takové gumové hadičky do L, ve kterých je molitan a ty slouží o odvětrání světel
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Nobody

  • Host
Jo všechny gumové objímky tam mám, tak jsem všechno domáčknul a kouknul se i na ty gumové hadičky L, tak myslím že jedna byla ucpaná a mokrá, molitan byl už vydrolený, tak jsem je vyčistil a dal nový molitan, tak snad to bude už v pohodě. Díky moc za rady ;)
V pátek jedem na dovču do německa, pak přes švýcarsko a lichtenštejsko domů, celkem 3000km, tak chci mít všechno oka :)

Btw: všiml jsem si, že mi sedí auto nakřivo, když se dívám zezadu, levá strana je níž, tak jsem přišel na to, že levé zadní kolo je o 1,5cm níž než pravé, chci se zeptat čím by to mohlo být? Jestli tlumičem nebo pružinou, já si myslím že ?tlumičem? přední jsou oka, jen ten zadek je divný, tak bych ještě chtěl před jízdou vyměnit tlumiče, četl jsem že asi ty "monroe" celkem rozumná cena, teď stejně nemám moc financí, tak myslíte že to jsou tlumiče?
« Poslední změna: 23.07.2016 - 19:36:40 od Nobody »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Až je teprve vyndáš (ty staré tlumiče),tak si změř pružiny,jinak ti dopředu neporadím,ale za mě asi pružiny.


Nobody

  • Host
Až je teprve vyndáš (ty staré tlumiče),tak si změř pružiny,jinak ti dopředu neporadím,ale za mě asi pružiny.
Oka, no, dávám to do servisu, tak mu řeknu co a jak, ať se na to koukne.
Ještě když třeba najedu do díry, jakože jak to tlumí, vždycky se ozve nějaké rána, prostě to bouchne, myslím si, že to nemůže být ramenama a nápravou, můžou to dělat ty tlumiče?


Offline Pepe

Výměna tyček a kostí stabilizátoru pomůže víc než výměna tlumičů .  :-D  Zároveň bych nepodceňoval kontrolu kulových čepů ramen . A reflektory  ? Část blatníku tvoří okap a po něm stéká voda ke světlům , proto by bylo dobré zkontrolovat nasazení gumových záslepek .
« Poslední změna: 24.07.2016 - 15:46:28 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001