GalantWeb

Zadní tlumiče na sport edition kombi

Offline Matesgalant

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Zdravím,dnes jsem tu prvně.Marně jsem sháněl tlumiče na mého mitsubišáka ^_^Až tady jsem zjistil že jsou tam samostavitelný-pekelně drahý!!! :evil: Chci se zeptat jestli némáte někdo zkušenost s jinou značkou tlumičů popřípadě jestli je nějaké jiné řešení než dát skoro 20tisic za dva tlumiče.


Offline Pepe

Zítra zalez pod afto a změř průměr tumiče (cca) a napiš co jsi našel a naměřil . Poté se můžeme bavit o náhradách .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


michal95

  • Host
Doporučuju tlumiče značky KAYABA snad nejlepší tlumiče co se týče kvality a výdrže ...a cena  taky není přehnaná... :mellow:


Offline m4rt4s

Ale kayaby nejsou samostavitelné, ne?
2.0 Wagon Sportedition


Offline Drak


Offline Pepe

Mám dojem že když napíši jaký díl je náhradou za originál , si snad myslíte že si dělám pr.el, ne ?   Sám jsem nakoupil KAYABA a mám je ještě doma - chce je někdo ?    Nakoupil a namontoval  Sachs Nivomat a je klid .KOMBI má jiný system tlumičů než vyrábí KYB. :mad: :undecided: :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline m4rt4s

Já myslím, že kdo má kombíka, tak VÍ má z MR333474 panickou hrůzu....:-D

Pepe: jaká by byla cena za ty tvoje tlumiče? Zkusim udělat tuning a přestavět to na sériový neštelovací (originálními díly pro NEŠTELOVACÍ kombi)...  16 000 za SACHS tlumiče nedám, je to 1/2 pořizovací ceny auta....
2.0 Wagon Sportedition


Offline Pepe

« Poslední změna: 26.11.2010 - 22:48:28 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Matesgalant

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
 ^_^ Táááák,píšu až teď-trochu jsem měl problém s PC.Nic méně-někdo třeba napíše že je to totální blbost ale uvidím časem.Zatím je to OK.Z původních tlumičů SACHS jsem vyoperoval dosedací misku pružiny a usadil ji na misku obyčejného tlumiče(Monroe Reflex 1100kč/kus)po drobné úpravě sedí jak zadek na nočníku.Pro jistotu jsem ji k original misce bodnul svářečkou.Vše funguje jak má otázkou je kolik tlumiče snesou oproti originálům???Ale než dát 16000kč za NIVOMAT tak je tohle o trochu levnější sranda!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Mám doma KAYABA 341213 , dle katalogu pro Galant kombi , ale protože pružiny jsou jinde než misky na tlumičích, Robbe, jestli je chceš  ? Pro úpravu  , dej vědět , oba  2000,- -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ne díky, já mám sedan, já spíš ze zvědavosti, jak český ručičky obelstily japonce.


Offline Pepe

Takže je nabízím už druhý rok komukoliv v okolí Prahy  . A taky jsem zvědav jak dlouho tyto trubičky od tohoto výrobce vydrží na Galantu . -_- :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Matesgalant

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Foto nemam ale až bude čas tak to blejsknu.No s těma japoncema zatim moc jasat nebudem-až podle kilometru.Doufam že je nebudu po par tisicich vyndavat :undecided:


otam85

  • Host
Mám doma KAYABA 341213 , dle katalogu pro Galant kombi , ale protože pružiny jsou jinde než misky na tlumičích, Robbe, jestli je chceš  ? Pro úpravu  , dej vědět , oba  2000,- -_-

zdravim pepe,

chcem sa opytat, ci by tieto tlmice pasovali na galant rv. 97 2.0l sedan? ak ano mal by som pravdepodobne zaujem..dik za info


Offline Pepe

zdravim pepe,

chcem sa opytat, ci by tieto tlmice pasovali na galant rv. 97 2.0l sedan? ak ano mal by som pravdepodobne zaujem..dik za info

http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=KYB+341213&TypNr=7844&NodeId=100121
Pošli adresu kam s tím - na SZ.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


otam85

  • Host
ak spravne chapem, tak to pasuje :)

ok..posielam ti podrobnosti cez PM