GalantWeb

K: 17" kola

Offline Trewor

JJ v Praze...jen se poptám kde s jsou tolerantnější.
Vim, že někde nechtěj schválit přestavbu z pravostrannýho ani když je to se štemplama zastoupení výrobce a jinde, že si slečna na přepážce řekla 50kč/zápis rozměrů kol.
Ale nevim kdy, ani jestli si to zařídim sám nebo přes známý co už maj vyšlapaný cestičky.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Trewor

Tohle mi dneska napsala paní z m-motors:
dle technických informací, které k vozidlu mám k dispozici, nejsou schváleny žádné 17"

S tim ať jdou do voe prdele nebo si to vyběhám jako přestavbu :evil:

Neposkytnul by jste mi někdo scan velkýho TP Galanta wagon V6-24 s automatem/tiptronicek typ EA5WLRGEQL6C nebo i končící LRGEQL6 nebo LRGEDL6C abych měl něco v ruce když bych šel uplatňovat svůj šarm....kdo mě viděl chápe tu ironii :angel:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Asi jak psal Drak, nebude to tak jednoduchý, jak se zdá.


Offline Trewor

JJ teď jsem kvůli tomu běhal od čerta k ďáblu...
Proč to nejde jako u Land Roveru? Tam má zastoupení podle typu auta tabulku při jakejch průměrech se vejde jak široká guma a co se vejde do blatníku a při rejdu o nic neškrtá tak zapíšou.
Nebo jako v raichu či u rakušáků kde to ukážeš na STK, projdou jestli maj ráfky homo, gumy homo a nikde kolo nezasahuje kam nemá a nečumí ven a hotovo.
Nebo jako u Fordu kde je jedno jestli máš nejslabšího focuse nebo STčko či RSko...prostě tam maj všechny rovnou zapsaný všechny rozměry co tam dávaj.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Drak

obrazek techničáku a pak homologace na originální kola z SE nebo Avance modelu
« Poslední změna: 18.04.2013 - 14:51:59 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

a ještě prospekt z prodejny kdyby si v m-motors nepamatovali, co prodávali :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

Tak u O.Z pracujou rozumný lidi a v pondělí si jdu pro papír.
Vim, že se nemá říkat hop doku se nepřeskočí ale po včerejšku mi tak zvedli náladu ^_^
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Trewor

Když se sem házej odkazy tak dám update
Papír od O.Z. mam ale je třeba štempl od Káčkovýho technika.
To budu zařizovat přes známýho ale to až nebude na předku nic bouchat a bude na nový gumy
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4