GalantWeb

tažné galant kombi

Offline kubule23

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 107
tažné na galanta 2.5 kombi cena 800kč
galantík V6 automat


Offline madmax1

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
hele da se to nejak legalizovat do technicaku to tazny? a jeste jsem se chtel zeptat nemas skla do prednich dveri a co za ne ?diky Petr


Offline Aldik

pokud má to tažné na sobě štítek tak není s legalizací problém... .)


Offline LivArt

Pak budeš potřebovat ještě papír o homologaci od výrobce/dovozce. Sám jsem tohle podstoupil.


Offline kubule23

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 107
štítek to na sobě má,ale s legalizací nevím jak  to je :-)
galantík V6 automat


Offline Aldik

Když je to z Galanta na Galanta tak asi není potřeba mít žádnej papír o homologaci ne? Stačí ten štítek - nebo mi to aspoň říkal servisák, že žádnej papír není potřeba, ale ruku do ohně za to nedám .)


Offline Drak

měl bys mít papír ze schválením na příslušný typ vozidla a sním dojdeš na Di, kde ti to zapíše do techničáku. Ta uřednice ti pod auto koukat na štítek nepujde :) Ale třeba to jde nějak pořešit přes STK a nějaký formulář.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline LivArt

Přijel jsem na stk (jestli to nebyla dokonce evidenčka), technik mrknul na tažný, do techničáku, řekl že ho nemám zapsaný, ať mu donesu papír o schválení. Ten jsem tam pak donesl, dostal jsem papír že to prošlo a že to splňuje kdesi cosi a na úřadě mi to pak zapsali do papírů.


Offline kubule23

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 107

Offline kubule23

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 107
nechám je za 600 ale mín už ne :-D
galantík V6 automat


Offline kubule23

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 107

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

To já pojedu pro to tažný...ty oka jsou na tahání tereňáku moc schovaný pod nárazníkem a tomu bych moh ublížit.
Kdyby někdo chtěl něco vzít tak by měl dovoz do Prahy zadarmo.
Jen ještě nevim jestli pojedu v pátek večer nebo sobotu ráno nebo až cestou zpět v neděli.
A nějakej soupis co ještě je by nebyl na škodu :mellow:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline kubule23

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 107
je tu ta převodovka,starter,motor,5té dveře,chladič,sahary,nějaký ty plastový vany z kufru,brzdový čelisti,hagusy,zadní světla,kompletní topení,nějaký kable tuším na mlhovky,řízení,a to je asi všechno
galantík V6 automat