GalantWeb

Elektrostatický výboj

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Mam takovej neobvyklej a docela me to uz stve. Pokazdy kdyz zaviram dvere auta, tak dostanu "ranu". Je uplne jedno jestli predtim bezel motor, nebo bylo zaply jenom zapalovani, proste pokazdy. Nezda se mi moc pravdepodobny, ze to je jenom diky obleceni....Neresili jste nekdo neco takovyho?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


pepakudr

  • Host
Trapi me to same a je skoro jedno co mam na sobe.A taky me to uz pekne se.. .


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
sere!!Jako asi jedina moznost je ze ty potahy sedacek jsou buhvi z ceho...
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a takovej ten pásek co se tahá po zemi jsi zkoušel? Sice je to hnusný, ale funguje to.
Nebo se holt nauč vystupovat s rukou na dveřích, pak pecku nedostaneš. (nejdřív se něčeho chytni a pak teprve šlápni na zem)


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
kdysi jsem to resil a paska nepomohla :(
pak jsem zahodil boty... meli nejakou penovou podrazku a byl klid :)


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Pasek je hnus.Si rovnou muzu koupit 120 s paskem:-)) Jako asi to bude o obleceni, ale jeste jsem nejak neprisel co je lepsi a co horsi.Driv to delalo jenom obcas...ted porad
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


pepakudr

  • Host
No asi to bude tema botama.Jo a s tou rukou na dverich to funguje,jenze ja na to vzdycky zapomenu a koupim ji zase.A tak vystupuju zpusobem,ze na dvere nemakam rukou,ale zaviram je pazi a ranu dostanu prez obleceni coz je snesitelnejsi.


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
No takhle to jde taky, ale stve me to...ty boty nevim, jeszdim tam snad v 5 ruznych botach a je to snad stejny.
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Nech vystoupit prvně spolujezdce   -_-  ten to vyžere a máš klid.  :laugh:  Žena brble že ji to kope a já nic.
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Taky mě to občas kopne, ale podle mě to těma botama bude, s některýma mi to dělá, s jinýma ne.  :undecided:
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline pedros

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Taky jsem měl stejnej problém..Zjistil jsem, že mě to kopne jen když mám na sobě koženou bundu..Tak už ji do auta nenosim.. -_-
Galant 1996 1.8 116 HP


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Já sem pro ten gumovej vocásek s nakreslenim bleskem. A největší frajeři vozej na každý straně auta jeden !
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Drak

Nesmíte si třít liščím ohonem ebonitovou tyč.
A jedna citace
"Masové využívání ebonitu a liščích ohonů k výrobě elektrické energie na počátku 20.století a s ním spojená zvýšená spotřeba lišek se též staly prvním hmatatelným důkazem platnosti darwinovské teorie o adaptaci živočišných druhů. Ve 20. až 30. letech minulého století se totiž na šumavské vrchovině začaly rodit "lišky bezocasé". Tento adaptovaný druh psovitých šelem však postupem času opět vymizel z našich lesů, a to zejména s nástupem a masovým rozvojem tepelných elektráren."
« Poslední změna: 23.04.2007 - 12:23:49 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Když to přeložím nesmíš si třít ani tyč  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline tomasssr

Taky mě galoš nakopne když vystupuju ale nedělá to pravidelně a botama to není, nosím stejný od tý doby co ho mám (1 měsíc  :o), nesmíte se prostě třít a vrtit!  :laugh:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Nesmíte si třít liščím ohonem ebonitovou tyč.
A jedna citace
"Masové využívání ebonitu a liščích ohonů k výrobě elektrické energie na počátku 20.století a s ním spojená zvýšená spotřeba lišek se též staly prvním hmatatelným důkazem platnosti darwinovské teorie o adaptaci živočišných druhů. Ve 20. až 30. letech minulého století se totiž na šumavské vrchovině začaly rodit "lišky bezocasé". Tento adaptovaný druh psovitých šelem však postupem času opět vymizel z našich lesů, a to zejména s nástupem a masovým rozvojem tepelných elektráren."
to bys to nebyl ty, aby jsi neco nehnal az do extremu..  :P


Offline Pepe

 :laugh: Tak nazdar galanťáci, konečně je s vama prča.A je jedno kdo Vás nakopne. :laugh: :laugh: :laugh: :D
Chtělo by to vyjádření MMC. :evil: :evil: :evil: ale ocas na asfalt . Čus
« Poslední změna: 23.04.2007 - 20:19:09 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BAD

Když to přeložím nesmíš si třít ani tyč  :laugh:
ty si přeci už tyč třít nemusíš ne  -_- co doma  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


pepakudr

  • Host
No to je pekny.Nesoupat se v aute,netrit si tyc,nechat votlouct manzelku,nebo si povesit za auto seradnej vocas,ale zadny  zaver jak jednoduse nedostavat pecky to uz nikdo nenapise.Tak pekne dekuji.Jen si delejte prdel z tech co to trapi. :laugh: