GalantWeb

Zimní pneu na Galant

Host · 27 · 9612

Offline Drak

Chce to najít nějakou osobu, která bude mít na autě jiný kola a někdo to do ní bouchne. Aby zjistila jestli ji daj všechno a nebo ji plnění zkrátěj.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
souhlasim, někoho najdem. Ale měli bysme bejt u toho, pivko, popcorn, campingový sedačky, prostě jak v kině...  :D
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline aschanek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
jojo já to říkal, dokud se něco nestane tak to nikoho nezajímá, jezdite si klidně i na 20". Člověk nikdy neví kdy do něj nějaká p...(ženské přirození) nabourá a ikdyž za to nemůžeš tak máš potom smolíka a už se vezeš jako na saních. :)  Každopádně spousta lidí na to dlabe a jezdí si na takových pneu a kolech, které se mu líbí i já jsem jeden z nich. :)
1,8  16V GLSi


Offline Drak

A kudy že to jezdíš? Aby jsme si dali sedačky na pravé místo a mohlise koukat až to do tebe nějaká <|> našije  :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline aschanek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
ne ne najdite si jinou oběť. :)
1,8  16V GLSi


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
jojo já to říkal, dokud se něco nestane tak to nikoho nezajímá, jezdite si klidně i na 20". Člověk nikdy neví kdy do něj nějaká p...(ženské přirození) nabourá a ikdyž za to nemůžeš tak máš potom smolíka a už se vezeš jako na saních. :)  Každopádně spousta lidí na to dlabe a jezdí si na takových pneu a kolech, které se mu líbí i já jsem jeden z nich. :)

To už abych začal shánět ten popcorn !  ... když jsou tu dobrovolníci...
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Kovy

Nazdar chlapáci!
Mam obuto na NOKIAN W a spokojenost až na kost a cena nejakykých 1300Kč.
Jsem z valašska, snih se mi v zimě tlačiva často až do chladiče ale řetězy nebyly nikdy potřeba. "Nemam 4x4"
Můžu jen doporučit. :big grin: