GalantWeb

Vyhřívání sedadel

Offline Pepe

Netopí mi sedačky, poraďte elektrikáři,prosím. :undecided: :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

a co pojistky? 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Pojistky jsou v pořádku. Pokud je kontroluji podle označení - vytápění a ohřev zad.skla- 2x 30A.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

jj měla by to být pojistka č. 15  Pak už zbývá jít po konektorech a měřit napětí.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Dík Draku , budu hledat ale teď jdu dělat palačinky. Čus -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

to si dáš palačinka na sedačky aby tě hřály jo  -_-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Dobrej nápad ale při chu
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

to si dáš palačinka na sedačky aby tě hřály jo  -_-
Opraveno- jak se to vezme. Asi tak- rozpojit všechny konektory, proměřit dle manuálu co jde- a opět konektory spojit. Proměření sdělilo - no problem, závada je po trase. rozpojením a spojenim konektorů se obnovil tok elektronů z místa A do místa B a topííííííííííííííí. :laugh: :laugh: :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
poradí mi někdo, kde se v gal. 97+ zapíná vyhřívání sedaček? do sedaček mi vedou draty ale žádné tl. se symbolem sedačky v autě nemám. nebo je to spojené třeba s ještě něčím jiným?


Kamenožrout

  • Host
A seš si jistej že je to na výhřev sedaček ? Nenasral si někoho  -_-  :laugh:

Já to mám spojený s vyhřejváním zádního skla a zrcátek .


Offline Pepe

poradí mi někdo, kde se v gal. 97+ zapíná vyhřívání sedaček? do sedaček mi vedou draty ale žádné tl. se symbolem sedačky v autě nemám. nebo je to spojené třeba s ještě něčím jiným?
Zapínání je na středovém tunelu u kloubu ruč. brzdy. :D Má to dvě polohy . :undecided:
« Poslední změna: 31.10.2007 - 19:32:46 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak u tunelu ruč. brzdy nic nemám, jedině, že by to teda bylo spojeny se zad. oknem.


Offline t.j.silence

To by si si asi musel zohnať niečo takéto a zapojiť to cez to, alebo cez nejaký iný vypínač a samozrejme aby to malo šťavu.
« Poslední změna: 06.11.2007 - 18:27:35 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

To Robb: mě teda do sedaček taky vedou dráty, ale měl jsem zato, že jsou do bočních airbagů (který, jak jsem se kdysi dávno někde dočet, se do V6 dávaly standartně)! Pokud se ti ani toto nezdá jako logické, nemáš třeba elektricky polohovatelná sedadla? Jinak proč bys tam měl vyhřívání, když ho nemůžeš zapnout...
 
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline t.j.silence

To Robb: To čo sa ti zdá ako káble do sedačky, je vlastne ako píše "morfes" hadica na Airbag a malo by to byť v takej žltej plastovej rúrke. Ale keď si po odhrnieš koberček pod prednou sedačkou, tak tam nájdeš taký nezapojený konektor. A práve ten je ako pred príprava na elektrické sedačky. Keby si takú mal, tak by to stačilo len prepojiť. Mňa to raz tiež zaujímalo tak to to premeral a nameral som tam 12V tak sa to s tým len prepojí a samotné ovládanie ako už určite vieš je na sedačke. Toť vše pokud sa nemýlim.
« Poslední změna: 10.11.2007 - 11:53:41 od pepe »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak asi jo, budou to asi kabely od airbagu.