GalantWeb

Koupím Galant

Offline tomas441997

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Zdrávíčko, sháním Galanta VIII. Podmínka je: combi. Splněný sen: V kůži, s šíbrem, bez koroze, 2.5 V6 pod kapotou a svítící optitrony :laugh:. Za nabídky děkuji  :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline tomas441997

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
maximálně 30k když bude mít velkej šíbr tak i 35k.... :laugh: :laugh: :laugh: a když k němu budou i pěkný 17tky tak i 40k :D


Offline Pepe

 Hledej ve Švajcu .  https://www.comparis.ch/
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomas441997

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Díky, ale nejradši bych z ČR :roll: . Nemám zase moc náladu řešit řidiče. Domlouvat to bůh ví kde a pak čumět co to sakra dovezl.....  ](-:


Offline Trewor

Tak to budeš muset spoléhat opravdu na velký štěstí najít tady vůbec nějakýho bez, nebo jen s minimem koroze. Pokud prodávající bude vědět co má, tak budeš muset pošetřit.
Ve Švajcu na rozdíl od nás nesolej a maj peníze na údržbu, takže tam seženeš opravdu pěkný kousky a všechno je to v plný výbavě. Jen hold to musíš dovýzt na platu a v německu zaplatit clo a daň.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Bayern

pokud chceš mít galanta na 10 let a více - určitě není vůbec špatný nápad zajed do švajcu/německo  :mellow:


Offline Venda_K

pokud chceš mít galanta na 10 let a více - určitě není vůbec špatný nápad zajed do švajcu/německo  :mellow:
Tak to je paráda, já už jsem s životností mého auta v půlce.  ](-:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Bayern

to já upřímně skoro taky  :-D - ještě že jsem napsal deset a VÍCE!  :angel:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Můj bude koncem roku slavit 19,brzo budem veteráni! :-D


Offline Bayern

Mužem potom požádat o průkaz historického vozidla.  :mellow:


Offline Venda_K

Mužem potom požádat o průkaz historického vozidla.  :mellow:
Co taková sranda obnáší? Nemělo by se s tím pak jezdit několikrát za rok na srazy veteránů či tak něco?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Bayern

hlavně si ještě deset let musíme počkat  :D protože hist. vozidlo je až od 30 let  -_- no vendo je toho poměrně dost, třeba každý rok STK či jak to nazvat.Zde si můžeš počíst co vše je k tomu potřeba.

https://autobible.euro.cz/dovoz-prihlaseni-veterana-potrebujete-slozite-kolik-zaplatite/                       :mellow:   


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,pro výjezd vozidla,musíš požádat o povolení asi kvůli  nízkému pov. ručení.....chtěl jsem kupovat Cadillaca,dá se to okecat,že jedeš do servisu,pokud nejezdíš denně,ale základ pro veterána je vše origo,žádný tuning,jinak "kartu" veterána nedostaneš. :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pokud se jednou nestaneme veterány,možná nám EU zakáže vjezd na silnici.