GalantWeb

tónování předních světel...folie????

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
zdravím, v tuning magazine jsem viděl accord se zatmacvenými předními světly, bylo tam psáno něco o zatmavení, vypadá to že folií, máte s tím někdo zkušenosti?? dá se to realizovat??? chtěl bych to zkusit na ten svůj krám jak by to vypadalo...jen ze zvědavosti  ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

zdravím, v tuning magazine jsem viděl accord se zatmacvenými předními světly, bylo tam psáno něco o zatmavení, vypadá to že folií, máte s tím někdo zkušenosti?? dá se to realizovat??? chtěl bych to zkusit na ten svůj krám jak by to vypadalo...jen ze zvědavosti  ^_^
Proč to auto nejdřív nedáš dohromady? Nevyhazuj peníze za píčoviny, který ti pak policajti omlátí o hlavu a donutí tě je sundat!
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Na tonování se vyprdni ... každej to ladí aby viděl a Ty to chceš tmavit...?
Kašli na detaily zaměř se na podvozek motor a pak lad to ostatní....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Toho civika jsem ted v sobotu viděl na tuning srazu v Příbrami, je fakt, že mu to slušelo, ale je to na první pohled do očí bijící a asi ho stavěj neustále benga a asi to moc svítit nebude, byli tam 3 takovýhle auta s těmi světly.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Toho civika jsem ted v sobotu viděl na tuning srazu v Příbrami, je fakt, že mu to slušelo, ale je to na první pohled do očí bijící a asi ho stavěj neustále benga a asi to moc svítit nebude, byli tam 3 takovýhle auta s těmi světly.

http://www.tintek.cz/new-tonovani-svetel

Mam od nich na impreze zadní lampy lehce zatonovany, protože se mi ten chrom nelíbí. Svy řemeslo umí, ale první informace byla, nepočítejte s tím, že by to mělo homologaci.....
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ONO focení do tuning magazínu a soutěže v tuning cupu jsou trochu jinačí než ve skutečnosti, někdy tam borec doveze natuněnou káru na podvalu, páč by s tím mega snížením ujel tak kilometr plus další nehomologovaný upravy a nebo to vidíš na tuning srazu, jak tam kluci lítaj s golou a heverem a povyměnujou čtvrtku auta, aby tam byli nejlepší, ale domu, když jedou po vlastní ose nahoděj zpátky sériový 16ctky,klasický světla,podvozek nahoru a my si pak říkáme,jak to má zmáklý, že s tím jezdí i za normálního provozu, pěkný prd ve většině případu.   Je to jako kdybys v garáži galoše přezul na kola z Hummera a vyfotil a spousta lidí si bude myslet,že s tím i jezdíš.NIc proti tuningu,mám ho rád,ale občas,co vidíš na fotce,srazu,nefunguje v běžným provozu.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
dobrý no  ^_^ samo že sem to neměl v plánu to mrdat hned na auto...proto se tu ptám co vy o tom víte...

a co se týče toho mojeho, ten je ,,po smrti" takže ho mám spíš na různý ,,hokus-pokusy"...ale motorově je na tom velmi dobře....podvozek je už horší...no a ta kastle, to je jak sem psal, smrt....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
dobrý no  ^_^ samo že sem to neměl v plánu to mrdat hned na auto...proto se tu ptám co vy o tom víte...

a co se týče toho mojeho, ten je ,,po smrti" takže ho mám spíš na různý ,,hokus-pokusy"...ale motorově je na tom velmi dobře....podvozek je už horší...no a ta kastle, to je jak sem psal, smrt....

Plechy doděláš vždycky a nebo se to dá přestrojit....ale abys se s tim bál na silnici....kvuli podvozu a měl zatmavený světla ( to davam jako pžíklad )... no je to jen na Tobě ... ted po těch homologacích docela jdou....ale každýho věc....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ONO focení do tuning magazínu a soutěže v tuning cupu jsou trochu jinačí než ve skutečnosti, někdy tam borec doveze natuněnou káru na podvalu, páč by s tím mega snížením ujel tak kilometr plus další nehomologovaný upravy a nebo to vidíš na tuning srazu, jak tam kluci lítaj s golou a heverem a povyměnujou čtvrtku auta, aby tam byli nejlepší, ale domu, když jedou po vlastní ose nahoděj zpátky sériový 16ctky,klasický světla,podvozek nahoru a my si pak říkáme,jak to má zmáklý, že s tím jezdí i za normálního provozu, pěkný prd ve většině případu.   Je to jako kdybys v garáži galoše přezul na kola z Hummera a vyfotil a spousta lidí si bude myslet,že s tím i jezdíš.NIc proti tuningu,mám ho rád,ale občas,co vidíš na fotce,srazu,nefunguje v běžným provozu.


No nevim mě by to třeba sralo že to auto nemužu vzít na silnici.... a když už dám za podvozek 50 litru koupim si  pneu aby šel i zvednout na norm. provoz....co já byl na tuningu tak se tam vozily na podvalu jen skvosty....a moc jich nebylo....hadat se s Tebou rozhodně nebudu.....Nejsme přece šílenci abychom davali na auta chromovaný šrouby....natož pak parohy nebo zrcadlový okna proboha....ale proti gustu žádnej dišputát....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
s tuningem souhlasím jak píšeš, prostě zachovat funkčnost auta...

můj ,,tuning" je kola, podovzek, křidýlko (něco jak měl můj dynamic) zatmavení skle a výfuk....no a co se týče motoru tak možná akorát filtr...prostě aby trošku vypadalo a přitom bylo provozuschopné.....

a co se týče kastle....to by vyšlo asi na tolik že bych za to měl pomalu žraloka....to spíš až to budu rušit tak prodat za cenu motoru ten je docela schopný a pořád ,,živý"....no a nebo sehnat dobrou kastli ale zase jen za pýár korun a poskkládat, tak aby se to finančně vyplatilo...ovšem při nynějších nízkých cenách takových aut...nvm nvm jestli by se to vyplatilo...to radši za 5000 koupím jinýho tak nic moc ale mám třeba na dobu trvání 2 roky stk pokoj...
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
s tuningem souhlasím jak píšeš, prostě zachovat funkčnost auta...

můj ,,tuning" je kola, podovzek, křidýlko (něco jak měl můj dynamic) zatmavení skle a výfuk....no a co se týče motoru tak možná akorát filtr...prostě aby trošku vypadalo a přitom bylo provozuschopné.....

a co se týče kastle....to by vyšlo asi na tolik že bych za to měl pomalu žraloka....to spíš až to budu rušit tak prodat za cenu motoru ten je docela schopný a pořád ,,živý"....no a nebo sehnat dobrou kastli ale zase jen za pýár korun a poskkládat, tak aby se to finančně vyplatilo...ovšem při nynějších nízkých cenách takových aut...nvm nvm jestli by se to vyplatilo...to radši za 5000 koupím jinýho tak nic moc ale mám třeba na dobu trvání 2 roky stk pokoj...


To co píšeš zní rozumě ... ale nenech se nikým odradit ani mnou od toho co bys chtěl....dneska sou auty na dobrejch cenách ....držim palce....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no odradit/neodradit...to je hlavně na domácích finančních záležitostech a né na mě :D....

ale je fakt že ty ceny jsou strašně nízký.....a kolikrát se dá po haluzi koupit sdocela dobré auto (teda komfortně, třeba kastle je mi jasné že už nebude na tom nejlíp a třeba i motor že jo ale jede to,trochu to vypadá.... a není to š120 že? :D)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no odradit/neodradit...to je hlavně na domácích finančních záležitostech a né na mě :D....

ale je fakt že ty ceny jsou strašně nízký.....a kolikrát se dá po haluzi koupit sdocela dobré auto (teda komfortně, třeba kastle je mi jasné že už nebude na tom nejlíp a třeba i motor že jo ale jede to,trochu to vypadá.... a není to š120 že? :D)


Té jasný dokud za to nechtěj majlant tak sem s tím...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)