GalantWeb

Predni naraznik

Offline AmoR

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Nazdarek panove,
mam uz delsi problem s prednim naraznikem. Porad se ho snazim sehnat. Koupil jsem Galanta Dynamic 4, r. 89, a ma pochroumany predni naraznik a netusil jsem ze to bude takovy problem. Chtel jsem koupit novy a v shopu mi rekli ze 10-12 tis. tak jsem se otocil a vypadl. na netu jsem nasel www.narazniky.cz a mluvil jsem s nekym kdo rikal, ze by jim snad mel prijit ale uz je to cca 2 mesice a porad se neozyva, coz slibil. Tak se obracim s prozbou o radu popr. o nabidku nejakeho spoileru, nejlepe orig. Je to celoplastovy ... nevim jak to mam nejlepe popsat ... vsak Drak asi vi pac Dynamic 4 ma :o). Predem dik za jakoukoliv odpoved.
AmoR


Offline Drak

Jojo vím, sice se z venku tvaří plastově , ale ta výstuha je pekelná a samotný plast je k této výstuze přišroubován cca 50 šrouby. Taky mám nárazník trochu promačklej a budu to řešit vyrovnáním výztuhy. Samotnej plast je dost poddajnej a prasklinku u mlhovky zavařím a přebrousím.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline AmoR

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Citovat
Jojo vím, sice se z venku tvaří plastově , ale ta výstuha je pekelná a samotný plast je k této výstuze přišroubován cca 50 šrouby. Taky mám nárazník trochu promačklej a budu to řešit vyrovnáním výztuhy. Samotnej plast je dost poddajnej a prasklinku u mlhovky zavařím a přebrousím.
jo jo ... potrebuju ten plast, vyztuhy si taky porovnam, ale plast uz je v haji ten uz nepujde :(. Nevis kde sehnet nejaky v solidni stavu ?


Offline Drak

Plast na 4x4 jsem ještě na žádným vrakovišti nenašel. Sháním mlhovky do tohoto nárazníku a kde nic tu nic.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Plast na 4x4 jsem ještě na žádným vrakovišti nenašel. Sháním mlhovky do tohoto nárazníku a kde nic tu nic.
nejsou?? aaaaaaa tak to budeme zase na nějakym srázku tunit  :hehe:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline UHNAK_GTi

ja ma slubene hmlovky z nemecka hadam dokvitnu ale tieš sa nosia už  mesiac  ale na ten narazznik skus brnknut na čislo 608 810 718,  alebo 723 793 031 jedno alebo druhe čislo ja mam na  moje GTi od neho kotuče a komplet prevodovku a ceny su u neho v pohode tak skus akurat neviem či nieje v nemecku
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD