GalantWeb

Pípák světel

Host · 13 · 6592

Host ida

  • Host
prosim nekoho o radu: prestal mi jit v Coltiku pípák pri zapnutych svetlech.nevim,kde ho mam hledat a pristrojovku se mi rozdelavat nechce.


Offline Alik

budes muset je to nekde pod palubkou ;)  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Guest

  • Host
a nahodou v kterych mistech to je neviš,nebo jakou to ma podobu


Offline Alik

podoba by mela bej teda tak sem to mel ja takova mala bila krabicka asi 2cmx3cm.a mel sem ji POD TIM PLASTEM POD VOLANTEM
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Host Ida

  • Host
moc diky,snad to najdu.Zitra v hokně na to kouknu  :D  


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Podívej se nejdřív než něco rozděláš na čudlík který vypíná a zapíná světla v kabině při otevřených dveřích, měl jsem stejný problém a po promazání ok.Musíš vyzkoušet všechny čtyři. ;)  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jj taky mě nefungoval. Po opravě najednou začal fungovat pípák a osvětlení spínačky


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
jj, měl jsem přesně tu samou závadu jako Begy a jirka (je velka pravděpodobnost že to bude u tebe to samé - aspoň se nebudes muset soukat pod volant  ;) )
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Host Ida

  • Host
diky za rady.Ale kontrolky dveri mi normalne funguji,tak to ma jet,ne e??


pipak

  • Host
Podívej se na stránky  http://www.webpark.cz/pipak/  možná tě to bude zajímat
« Poslední změna: 01.06.2006 - 13:56:17 od Drak »


Offline Ida

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 63
    • http://
tak pipak svetel sem do dnes nenasel...dverni spinace sem dokonce i vymenil,vse prosel,rozhodil pristrojovku a proste nikde neni.ale to neva....na svetla uz nezapominam-po par startovani pres kable :D   no v mem aute je mozne vse,páč misto aby se svetlomety otcenim vypinace stelovali,tak se mi stlumuje osvetleni budiku atd. diky za rady


Karel

  • Host
Jednodužší, než rozebírat palubovku kvůli pípáku, je koupit nový. Já jsem měl stejný problém a na internetu našel jsem pípák, který upozorňuje jak na zapnutá, tak i na vypnutá světla. Namontovaný jsem jej měl za 5min. Vsunuje se pod pojisky a fachá suprově. Cena je 120,-.
Našel jsem jej na: www.autoprislusenstvi.eu


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
2 Ida:  jj tyhle závady se super hledaj a odhalujou.