GalantWeb

Výměna ŘJ Motoru

Offline Berzelius

Zdar kluci. tak sem koupil na pokusy s tím mojom volnoběhem  ŘJ motoru a Klapku (najeto prej jen 140 000) a začal sem jednotkou ale po výměně nemůžu nastartovat a svítí check a z vyblikání sem jelen jeto 4xdlouhý 4xkrátkej 5xdlouhý a 4xkrátky a pak se jen opakuje 5xDlouhý a 4xkrátký.Taky mě napadlo jestli to nedělá Imobilizér bo klíčky mám jen svoje?


Offline Drak

jednotka motoru je spárovaná s jednotkou imobilizeru a když jedno vyměnní, tak nenastartuješ. Musel bys vyměnit obě jednotky a spínačku s klíčem.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Berzelius

A kruci, to znamená že by mě nepomohlo sehnat klíček co patřil k té jednotce, respektive ten čip v klíčku?A ten imobilizér je přesně kde umístěn?


Offline Drak

jednotka od imo je umístněna z vnitřní strany přístrojovky zhruba mezi ovladáním klinatizace a přístrojovkou. Měla by byt černa nebo modra plastova
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

Tak, koupil jsem preprogramovano Řidiči jednotku a potrebujuji sparovat s imobilizerem. Předpokládám že z evoscanu nepůjde. Nějaké nápady krom zajet do mitsubishi?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

Ne. ještě je možnost to sparovat v ecueditu pokud jdou obě jednotky přečíst a do nové zapsat číslo imo jednotky
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

dobre a jak na to?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

otevřít a zjistit co tam je za procesor. MH7202 a 7203 jde ecueditem přehrat pomoci tatrix kabelu. ostatní jdou MMC flashem, ale ten nemám.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

a ty ten kabel mas?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

Kabel tatrix mám

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

Tak mám NH7201, to je blbí. Tak asi fakt jen mitsubishi
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

7201F jde Openportem 1.3U udělat . Podle návodu MMC flash
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

pepe: kde jsi to videl?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

evoscan.com  -  MMCflash ----   třeba Vás něco napadne.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

diky, ono mmc flash neni jeden, jsou minimalne dva, proto se ptam
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

tam je akorat že si musíš podle procesoru v jednotce koupit určitu knihovnu. ale jak to obejít jsem tam nenašel.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

ja sem prave koukal vcera a nejak sem nic nevykoukal
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!