GalantWeb

Hodiny

Offline fowly

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 19
Ahoj,
Pravdepodobne po montazi radia mi prestali fungovat palubni hodiny. Nevite jestli to ma nejakou souvislost? Ostatni spotrebice bezi bez jakychkoliv problemu.
Jen doplnim ze podobny problem mel u toyoty i bracha - tomu ale naopak svitily stale, i po vyjmuti klicku   :)  
Galant 2.0 GLSi automat, r.v. 88, Praha


Offline fowly

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 19
Citovat
Ahoj,
Pravdepodobne po montazi radia mi prestali fungovat palubni hodiny. Nevite jestli to ma nejakou souvislost? Ostatni spotrebice bezi bez jakychkoliv problemu.
Jen doplnim ze podobny problem mel u toyoty i bracha - tomu ale naopak svitily stale, i po vyjmuti klicku   :)
Tak nikdo nic?  :(  
Galant 2.0 GLSi automat, r.v. 88, Praha


Itchy

  • Host
... já měl podobnej problém. Doma jsem napojil nové autorádio a první den nic a pak to začlo..... vypadly hodiny, pak osvětlení v interiéru a další den začaly padat otáčky na volnoběh . Dokonce mi auto zdechalo při jízdě, když jsem sundal nohu z plynu  :wacko: . Dojel jsem ke kámošovi do servisu a


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
mam nasledujici problem
a to ten , ze se mi nahodne samovolne nulujou hodiny na palubce.
vetsinou je mam vynulovany rano.
deje se to ale nepravidelne. nekdy treba pres celou noc nic, jindy si jenom na minutu odskocim "vypnu" auto a kdyz se vratim, tak jsou vynulovany.
a treba radio se nenuluje (pameti) a vsechno si pamatuje ( nuluje se kdyz odpojim baterku ) , takze si rikam, ze baterkou to nebude ???

nejsem si ani vedom nejakyho zasahu do elektriky. baterka pravda neni nejnovejsi, ale zatim startuje bez problemu.
v cem muze byt problem ? nejakej kontakt nebo preci jen baterka?

jak to vyzkouset
 
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Drak

To nejspíš baterka nebude. Pokud rano nastartuješ, tak její kapacita je dostačující , aby udržela pamě
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
tak baterkou to asi fakt nebude. hodiny se dokonce zpozdujou.
zkousel jsem hejbat ti poklopem nad nima ( mam galant 97 rok ) a chvilkama prestavaly jit.

ted premejslim, jak se k tem hodinam dostat. nevidim tam sroubky a nerad bych neco urval. no jeste budu zkoumat.
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Drak

Snad to pomuže :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
dokonce i planek. mockrat dik. skvele !
Galant 2.0, 136 k, 1997